Bayrampaşa Pashador İş Adamlarının Beğenisine Sunuldu

İstanbul Bayrampaşa'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

06 Haziran 2014
Bayrampaşa Pashador İş Adamlarının Beğenisine Sunuldu

Mutlu İnşaat, Mes İnşaat, Turkuaz İnşaat ve Bauman İnşaat ortaklığıyla Bayrampaşa’da hayata geçirilen Pashador projesi, işadamlarına tanıtıldı.

Bayrampaşa’da yapımına başlanan Pashador projesi, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, iş adamları ve projeden daire alan çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı bir etkinlik düzenledi. Tanıtıma katılanlar Pashador projesinin detaylarını yakından görme fırsatı buldular.

''BAYRAMPAŞA'NIN ÇEHRESİ DEĞİŞECEK''

İstanbul Bayrampaşa’da yer alan Pashador projesinin lansmanında konuşan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner; Bayrampaşa’nın ilk kentsel dönüşüm projelerinden biri olan Pashador projesi hem Bayrampaşa’nın çehresini değiştirecek hem de bölgemizi önemli bir çekim merkezi haline getirecek. Bu tarz projelere verdiğimiz destekle bölgemizin gelişmesi ve kalkınmasına katkıda bulunurken, hükümetimizin de önemle üstünde durduğu kentsel dönüşüm projelerinin olası bir deprem durumunda büyük acılar yaşamamızı engelleyeceğine inanıyorum. Bu anlamda bugüne kadar olduğu gibi inşaat alanında yatırım yapan şirketlerimize destek vermeye devam ederken, vatandaşımızın da en güvenli ve modern yapılarda yaşamalarını sağlamak için çalışmalarımız ve denetimlerimiz devam edecektir“ dedi.

Pashador Projesinde Teslimler 2015 Haziran Ayında" href="https://www.yeniemlak.com/Pashador-projesinde-teslimler-2015-haziran-ayinda" target="_blank">Pashador PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

[caption id="attachment_7825" align="alignnone" width="500"]Pashador-isadamlarinin-begesine-sunuldu.jpg"><a href=Pashador projesinin tanıtım etkinliğine birçok iş adamı ve seçkin davetli katıldı." src="https://www.yeniemlak.com/wp-content/uploads/2014/06/bayrampasa-Pashador-isadamlarinin-begesine-sunuldu.jpg" width="500" height="300" /> Pashador projesinin tanıtım etkinliğine birçok iş adamı ve seçkin davetli katıldı.[/caption]

 HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.