Beyaz İnşaat Topkapı Projesi Ön Talep Aşamasında

İstanbul Fatih'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

03 Haziran 2015
Beyaz İnşaat Topkapı Projesi Ön Talep Aşamasında

Beyaz İnşaat, Topkapı'da inşa edeceği 370 konutluk proje için ön talep toplamaya başladı.

Toplamda 5 blok halinde yükselecek olan Beyaz inşaat Topkapı projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipleri bulunuyor.

Beyaz İnşaat, Topkapı'daki eski Akşam Gazetesi ve Skytürk binasının olduğu arsa ile karşısındaki Atlı Zincir'e ait fabrika arsasında hayata geçireceği proje için ön talep toplamaya başladı.

Çukurova arsasında 2 blok, Atlı Zincir arsasında 3 blok halinde yükselecek olan projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipleri yer alacak.

Toplam 370 konuttan meydana gelecek olan projenin ruhsat işlemleri devam ediyor. Ön talep toplanan projenin kısa sürede resmen satışa çıkması planlanıyor.

Konutların yanı sıra ticari ünitelerinde bulunacağı Beyaz İnşaat Topkapı projesinin sosyal alanları arasında; açık ve kapalı yüzme havuzu, spor salonu, açık ve kapalı otopark, yeşil alanlar, hamam, sauna ve çocuk havuzu yer alıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.