Beyazhane Projesinde Teslimler Nisan 2017’de

İstanbul Kağıthane'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

30 Kasım 2015
Beyazhane Projesinde Teslimler Nisan 2017’de

Kağıthane'de hayata geçirilen Beyazhane projesinde yüzde 1 KDV avantajı bulunuyor...

İstanbul Avrupa yakasında Kağıthane'de hayata geçirilen Beyazhane projesi kentsel dönüşüm projesi kapsamında inşa ediliyor. Beyazhane projesi Beyaz inşaat imzası taşıyor.

13 bin 800 metrekare arsa alanı üzerine yayılan Beyazhane projesinde satışlar başladı. 15 katlı tek blok halinde yükselen Beyazhane projesi toplam 117 adet konuttan meydana geliyor.

Beyazhane-fiyat-listesi" target="_blank">Beyazhane FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Beyazhane projesi brüt 50 metrekare 1+1 ve 70 ile 120 metrekare arasında değişen 2+1 daire tiplerinde dizayn edildi. Beyazhane projesinde teslimlerin 2017 yılının Nisan ayında yapılması hedefleniyor.

Yüzde 1 KDV avantajı bulunan Beyazhane projesinde tamamı peşin ödemelerde yüzde 7 indirim uygulanıyor. Projede yüzde 25 peşinat ödedikten sonra kalan yüzde 75'lik tutarı banka kredisi ile vadelendirme imkanı sunuluyor.

Beyazhane projesinin sosyal olanakları arasında kapalı yüzme havuzu, bay bayan ayrı fitness salonu, bay bayan ayrı sauna, kafe, oyun alanları, çardak, otopark ve güvenlik yer alıyor.

Beyazhane İletişim
Telefon: 444 95 29HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.