Beylikdüzü Belediyesi 19 milyona arsa satacak

Beylikdüzü Belediyesi Başkanlığı,Kavaklı’daki arsasını 22 Ağustos’ta satışa çıkaracak.

10 Ağustos 2017
Beylikdüzü Belediyesi 19 milyona arsa satacak Beylikdüzü Belediye Başkanlığı, mülkiyeti belediyenin üzerinde bulunan Kavaklı Mahallesindeki arsasını satışa çıkardı. Konut imarı bulunan arsa, Kavaklı Mahallesi 746 ada 1 parselde konumlanıyor. Söz konusu arsa, 22 Ağustos 2017 tarihinde saat 14.00’da satışa çıkarılacak.

Toplam 12 bin 472,60 metrekare büyüklüğe sahip arsanın muhammen bedeli ise 19 milyon TL olarak belirlendi.

Arsa satışı ihalesi, Beylikdüzü Belediyesi Encümen Toplantı Salonu, Büyükşehir Mahallesi Enver Adakan Caddesi No 2 Beylikdüzü / İstanbul adresinde gerçekleştirilecek.

İhaleye katılacak kişilerin, ihale şartnamesini incelemeleri ve teklif mektuplarını da içeren kapalı zarflarını en geç son teklif verme tarih ve saatinden önce şartnamede belirtilen şartlar çerçevesinde İşletme ve İştirakler Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekiyor.

İhale şartname ve eklerini görmek isteyenler, Beylikdüzü Belediye Başkanlığı İşletme ve İştirakler Müdürlüğü Büyükşehir Mahallesi, Enver Adakan Caddesi, No: 2, Beylikdüzü / İstanbul adresinden ulaşabiliyor. Ayrıca bu belgeler bin TL karşılığı aynı adreslerden de temin edilebilir.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.