Beylikdüzü Bizimkent Kavşağı Yaya Üst Geçidi Yenileniyor!

17 Eylül 2015
PAYLAŞ
Beylikdüzü Bizimkent Kavşağı Yaya Üst Geçidi Yenileniyor!

Beylikdüzü İlçesi Cumhuriyet Mahallesi’nde yer alan Bizimkent Kavşağı yaya üst geçidi yenileniyor. Üst geçit 18 Eylül Cuma 00.00-06.00 saatleri arasında kaldırılacak. Yeni üst geçit yol yapım ve kavşak çalışmalarının ardından 50 metre ötelenerek yapılacak...

İstanbul Büyükşehir Belediyesi yol yapım, bakım, kavşak yenileme ve üst geçit yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Beylikdüzü Bizimkent Kavşağı ve yaya üst geçidi yenileniyor.

Bizimkent yaya üst geçidinin kaldırılması ve kavşak çalışmaları 18 Eylül Cuma gecesi 00.00’da başlayacak. İki gün sürmesi planlanan çalışmalar 20 Eylül Pazar sabahı 06.00’da sona erecek. Çalışmalar trafik yoğunluğunun en az olduğu 00.00-06.00 saatleri arasında yapılacak.

Yol yapım ve kavşak çalışmalarının bitiminin ardından yeni üst geçit 50 metre ötelenerek konulacak. Köprünün güvenli bir şekilde söküm, kaldırılma ve yenilenme çalışmaları, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Altyapı Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılacak.


"Beylikdüzü Bizimkent Kavşağı Yaya Üst Geçidi Yenileniyor!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap