Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi İmar Planı Askıya Çıktı

İstanbul Beylikdüzü'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

13 Ocak 2016
Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi İmar Planı Askıya Çıktı

Beylikdüzü Kavaklı sınırlarında bulunan ve Sultanbeyli’de yürütülmekte olan trampa çalışmalarında kullanılmak üzere Maliye Bakanlığı tarafından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na tahsil edilen Mülkiyeti Maliye Hazinesine ait olan 350 nolu parsele ilişkin hazırlanan 1/1000 ölçekli uygulama imar planı Beylikdüzü Belediye Başkanlığı tarafından onaylandı…

İstanbul İli, Beylikdüzü İlçesi, Kavaklı Mahallesi sınırları içerisinde bulunan ve Sultanbeyli İlçesinde yürütülmekte olan trampa çalışmalarında kullanılmak üzere Maliye Bakanlığı tarafından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na tahsis edilen mülkiyeti Maliye Hazinesine ait 350 parsel nolu taşınmazı kapsayan alana ilişkin hazırlanan 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı, Beylikdüzü Belediye Başkanlığı tarafından onaylandı. Onaylı imar planına göre yapılan 3194 sayılı İmar Kanunu’nun 18. maddesi Uygulaması işlemi, 26 Eylül 2011 tarih ve 2011/2266 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ve 644 sayılı Kanun Hükmünde Kararname hükümleri uyarınca 23 Aralık 2015 tarih ve 20540 sayılı Bakanlık Makam Oluru ile onaylandı.

Söz konusu İmar Uygulaması, 3194 sayılı İmar Kanunu’nun 19. maddesi gereğince 13 Ocak-11 Şubat 2016 tarihleri arasında Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ilan panosunda askıya çıkarıldı.

İmar planı detayları için tıklayınız

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat