Beylikdüzü Modern Kurban Satış Ve Kesim Yeri Bayrama Hazır!

İstanbul Beylikdüzü'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

18 Eylül 2015
Beylikdüzü Modern Kurban Satış Ve Kesim Yeri Bayrama Hazır!

Kurban Bayramı için hazırlıklarını devam ettiren Beylikdüzü Belediyesi, 2 bin 500 büyükbaş ve küçükbaş hayvanın hem satılacağı hem de kesiminin yapılabileceği modern alanı hazırlayarak vatandaşın hizmetine sundu...

Kurban Bayramı'na sayılı günler kala çalışmalarına devam eden Beylikdüzü Belediyesi, Yakuplu Mahallesi Ambarlı Tır Parkı'nı modern hayvan satımı ve kesiminin yapılacağı yer olarak hazırlayıp vatandaşların hizmetine sundu. Fiziki koşulların tamamen uygun hale getirildiği kurbanlık alanda, her biri 84 m2 olan tam 125 çadırın kuruldu. Modern olarak kurulan alanda 2 bin 500 büyükbaş ile 2 bin 500 küçükbaş hayvanın satışa sunulacak. Bayram boyunca hizmete açık olacak tesiste vatandaşlar hayvanlarını tam donanımlı kesimhanede kestirebilecek. Kurban Bayramı boyunca Modern Satış ve Kesim alanına gitmek isteyen vatandaşlar için Beylikdüzü Kültür Merkezi ve Beylicium AVM önünden ücretsiz servisler kalkacak.

GÜNDE 800 BÜYÜKBAŞ, 1000 KÜÇÜKBAŞ HAYVAN KESİMİ
Beylikdüzü Belediyesi, kurbanlık alanda kesimi gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için de tam donanımlı bir hizmet verecek. Pratik bir sistemle kurulan kesimhane; günde 800 büyükbaş, bin küçükbaş hayvan kesimi olanağı sunuyor. Beylikdüzü Belediyesi, alanda 140 profesyonel kasap ve din görevlisinin hazır bulunduğu Ambarlı Tır Parkı alanında, sadece Beylikdüzülü vatandaşlara değil, çevre ilçelerden gelen vatandaşlar için de kolay bir ulaşım imkanı sağlıyor.

KURBANLIK ALANIN ALT YAPI HAZIRLIKLARI DA BİTTİ
Beylikdüzü Belediyesi Modern Kurban Satış ve Kesim Yeri’nin fiziki ortamını Bayrama hazırlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kurban alanında öncelikle malzeme serme, asfatlama ve silindiraj çalışması yaptı. Ekipler kesimhaneler için ise bin 750 metrekare beton sahası hazırladı. Kurbanlıkların kesim aşamasında hijyen ve kolaylık açısından kanal çalışması yapılarak oluşacak atıklar için giderler tamamlandı. Hayvanlarla ilgili prosedür işlemlerini yürüten Veteriner İşleri Müdürlüğü de alanın sağlıklı ve donanımlı bir hizmet verebilmesi için yoğun bir çalışma gerçekleştirdi. İlaçlama, temizleme, bakım ve alt yapı gibi tüm gerekli işlemler de tamamlandı.İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İzmir Konak'a Dev Spor Kompleksi ve Pazar Yeri!

İzmir Konak'a Dev Spor Kompleksi ve Pazar Yeri!

İzmir Konak Belediyesi, Konak'ta yeni spor tesisi ve kapalı pazar yeri inşa etmeye hazırlanıyor...

27 Nisan 2017


Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Ünlü Hollywood yıldızı Marilyn Monroe'nun Los Angeles'ta yer alan evi 6.9 milyon dolara satılıyor...

27 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat