Beylikdüzü’ne 90 Milyon Yatırımlı 500 Konutluk Proje

07 Ağustos 2015
PAYLAŞ
Beylikdüzü’ne 90 Milyon Yatırımlı 500 Konutluk Proje

Huzurlu İnşaat, Beylikdüzü bölgesinde 90 milyonluk bütçeyle 500 konutluk proje inşa edecek.

Huzurlu İnşaat'ın Beylikdüzü'nde 90 milyon liralık yatırım potansiyeline sahip olan yeni konut projesi 500 konut ve ticari ünitelerden oluşuyor. Huzurlu İnşaat, yeni projesinin tanıtımını Eylül ayında yapacak.

Faaliyet gösterdikleri her bölgede kaliteli yaşam alanlarını ekonomik fiyatlarla satışa sunmayı hedefleyen Huzurlu İnşaat, vatandaşlara yönelik kazançlı bir yatırım fırsatı sunmayı amaçlıyor.

Beylikdüzü'nde inşa edeceği yeni projeyle ilgili açıklama yapan Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı şu ifadelere yer verdi :

Bugüne kadar 15 ilde 38 proje hayata geçirdik. Tüm projelerimizle konut alıcılarımızın memnuniyetini kazanmayı başardık. Şimdi inşaat sektöründeki deneyimimizi İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgelerinden Beylikdüzü’ne taşıyoruz. Beylikdüzü’nde konumlandırdığımız 500 konutluk yeni projemizle, markalı konut projeleri arasında son derece kaliteli ve yüksek yatırım potansiyeli taşıyan bir projeye imzamızı atacağız. Yeni projemizin çalışmalarını tamamlamak üzereyiz. Planlarımız doğrultusunda projemizi Eylül ayında satışa sunmayı hedefliyoruz

huzurlu-insaat-beylikduzu-projesi

27 BİN METREKARELİK ALAN

Bugüne dek hayata geçirdiği tüm projelerinde aile öncelikli yaşam alanları oluşturan Huzurlu İnşaat, Beylikdüzü projesinde de çocuklu ailelerin tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek donatılarla benzersiz bir proje geliştiriyor.

27 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirlecek olan konut projesinde ön çalışmalarda sona gelinirken, üretici firma olan Huzurlu İnşaat'ın yeni projesini Eylül ayında tanıtmayı planlıyor.

23 PROJEYİ TAMAMLADI

2009 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren Huzurlu İnşaat, kısa sürede birçok projeyi başarıyla hayata geçirmiş olan bir inşaat firması...

6 yıllık süre diliminde tamamlanmış 23, devam eden 14 projesi olan Huzurlu İnşaat, Beylikdüzü'ne yapacağı yeni projeyle portföyüne yeni bir halka daha ekleyecek.


"Beylikdüzü’ne 90 Milyon Yatırımlı 500 Konutluk Proje" haberine ait yorum yok

Yorum Yap