Beyttürk İnşaat’tan 10 Milyon Dolarlık Satış!

İnşaat sektörünün önde gelen firmalarından Beyttürk İnşaat, Dubai'den 10 milyon dolarlık satışla dönüyor.

17 Eylül 2015
Beyttürk İnşaat’tan 10 Milyon Dolarlık Satış!

İnşaat sektörünün önde gelen firmalarından Beyttürk İnşaat, Dubai'den 10 milyon dolarlık satışla dönüyor.

8-10 Eylül tarihleri arasında Dubai'de gerçekleşen Cityscape Global 2015'e katılan Beyttürk İnşaat, fuarda 10 milyon dolarlık satış gerçekleştirdiğini açıkladı.

Dubai Cityscape Global 2015 fuarına katılan Beyttürk İnşaat, fuar süresince 10 milyon olarlık satış gerçekleştirdiğini duyurdu. Firma, Dubai'de, Yalova'da hayata geçirilen Beytepe projesinin bir blok satışını gerçekleştirdiği açıkladı.

Tüm dünyanın en önemli gayrimenkul buluşmalarından biri olarak dikkat çeken Dubai Cityscape Global 2015'te Beyttürk İnşaat'ın Körfez yatırımcısından büyük bir ilgi gördüğünü belirten Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman, Türkiye'nin Körfez sermayesi açısından çok cazip bir ülke olduğunu söyledi.Mütekabiliyet yasasının ardında Körfez Bölgesi'nden gelen talebin her geçen gün arttığını belirten Barman:

"Biz de Beyttürk olarak bu yıl da bu fuara katılarak projelerimizi yabancı yatırımcılarla ve fonlarla buluşturmayı amaçladık. Hedefimiz ve misyonumuz doğrultusunda ülkemize değer katan projeler gerçekleştirmeye devam ediyoruz. " dedi.

25 MİLYON DOLAR YABANCI YATIRIMI

Dubai'de gerçekleştirilen Cityscape Global 2015 etkinliğinin dünyanın dört bir yanından gelen gayrimenkul firmaları ve projelerinin buluşma platformu olarak önem taşıdığını belirten Barman, Türkiye'de yabancı yatırım hacminin son on yılda 25 milyar dolara yükselmiş bulunduğunu söyledi. Barman, Türkiye'nin bu tür fuarlarla Körfez ülkeleri arasındaki yatırım ilişkilerini daha da sağlıklı biçimde kurma fırsatı yakaladığını vurgulayarak:

"Beyttürk olarak biz de yabancı yatırımcı ve fonlardan gördüğümüz ilgi nedeniyle, kısa ve orta vadeli stratejilerimiz gereği, bölgedeki etkin gayrimenkul geliştiricilerden biri olma hedefi ile bu önemli fuarda yerimizi aldık. Yabancı yatırımcılara ve fonlara Türkiye’nin yatırım fırsatlarını anlattık. " ifadelerini kullandı.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.