Beyttürk İnşaat’tan 4 Yeni Proje!

20 Ağustos 2015
PAYLAŞ
Beyttürk İnşaat’tan 4 Yeni Proje!

Beyttürk İnşaat;  Ispartakule, Kağıthane, Silivri ve Kartal bölgelerinde 4 yeni projeye imza atacak. İşte o projeler...

Yalova'da bir çok projeye imza atan Beyttürk İnşaat, İstanbul'da dört proje hayata geçirecek. Beyttürk, İstanbul Avrupa yakasında Ispartakule, Kağıthane, Silivri, Anadolu yakasında Kartal olmak üzere dört karma proje yapmaya hazırlanıyor.

Bursa'da 1000 konutluk projesine öncelik veren Beyttürk, İstanbul'daki projelerini bir süre askıya aldı. Önümüzdeki iki yıl içerisinde başlaması hedeflenen projeler konut, ticaret ve ofis alanlarından oluşuyor.

BEYTTÜRK ISPARTAKULE PROJESİ

beyturk-ispartakule

Beyttürk Ispartakule projesi 33 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilecek. 950 dairenin yer alacağı Beyttürk Ispartakule projesinde dinlenme alanları, spor alanları, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları gibi sosyal donatılar yer alıyor.

BEYTTÜRK KARTAL PROJESİ

beytturk-kartal

Beyttürk Kartal projesi 110 bin metrekare alan üzerinde inşa edilecek. Karma konseptte tasaralann projede rezidans, otel ve AVM alanları bulunuyor.

BEYTTÜRK SİLİVRİ PROJESİ

beytturk-silivri

Beyttürk imzasıyla Silivri'de yükselecek proje 15 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilecek. Deniz manzarasına hakim konumda yer alan projede cadde dükkanları da olacak. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipi seçenekleri sunuluyor.

BEYTTÜRK KAĞITHANE PROJESİ

beytturk-kagithane

Kağıthane'de kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilecek proje 20 katlı tek blok olarak tasarlandı. Proje 205 adet farklı daire tiplerinden meydana geliyor. AVM alanının da planlandığı projede sinema odaları, cafe-restoran, spa, fitness, hobi alanları, concierge gibi sosyal olanaklar mevcut...

Beyttürk İnşaat İletişim Bilgileri :

Adres: Aziz Mahmut Hüdai Mahallesi Mehmetpaşa Değirmeni Sokak No.30 Üsküdar/İstanbul
Tel: 444 5 321
Web: www.beytturk.com
E-Mail : info@beytturk.com


"Beyttürk İnşaat’tan 4 Yeni Proje!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap