Bien Seramik Rusya’da Büyük Beğeni Topladı

24 Nisan 2014
PAYLAŞ
Bien Seramik Rusya’da Büyük Beğeni Topladı

15-18 Nisan tarihleri arasında Moskova’da düzenlenen yapı malzemeleri ve endüstrisi fuarı MosBuild’de yeni ürünlerini dünyaya sergiledi

 

Yeni koleksiyonlarıyla, kendine özgü çizgisini Rusya’nın en büyük yapı malzemeleri ve endüstrisi fuarında sergileyen Bien, yeni teknolojilerle ürettiği yer, duvar karosu, porselen karo, teknik porselen ve vitrifiye ürünleriyle ziyaretçileri buluşturdu

 

 

Bien Satış Grup Başkanı Metin Savcı, “Moskova’daki fuar bizim için önemli. MosBuild Fuarı, BDT Ülkelerine açılmak adına önemli bir nitelik taşımaktadır. Bu sene de fuarda yerini alan en büyük firmalardan biriyiz. Bien olarak, yıllık 150 milyon m2’ye yakın malzemenin tüketildiği bu pazardan pay almaya çalışıyoruz. Bu nedenle MosBuild Fuarı, Rusya’nın yanı sıra bu coğrafyadaki ülkelere ulaşmak için de büyük basamak teşkil ediyor” dedi.

 

bien4

 

 

Savcı, “Bien Seramik olarak sektörün trendlerini yakından takip ediyoruz. Tüketici ve profesyonellere en iyi şekilde ürün sunabilmek için hem teknolojik hem de bu teknolojiyi tamamlayıcı yatırımlar gerçekleştiriyoruz. Dünya trendleriyle Türkiye pazarının trendlerini harmanlayarak yeni ürünler geliştirdik ve fuarda da bunları en iyi şekilde sunmaya özen gösterdik” şeklinde konuştu.

 

 

Fuarda 1500 kişiyi ağırlayan Bien standı, en çok ilgiyi yeni koleksiyonlardan Marrakech, Marmol, Wedding, Nube, Riga, Reale gibi ürünler gördü. Vitrifiye ürünlerinden harmony, poros ve orion serileri beğeni topladı.

 

 

bien 3

 

 

 


"Bien Seramik Rusya’da Büyük Beğeni Topladı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap