Bilecik Bozüyük Toki Emekli Evleri Başvuruları 14 Mart’ta Başlıyor

25 Şubat 2016
PAYLAŞ
Bilecik Bozüyük Toki Emekli Evleri Başvuruları 14 Mart’ta Başlıyor

197 konutluk Bilecek Bozüyük Toki Emekli Evleri başvuruları 14 Mart’ta başlıyor 31 Mart’ta sona eriyor….

Toki Bilecek Bozüyük Emekli Evleri başvuruları 14 Mart’ta başlıyor, 31 Mart’ta kadar devam ediyor. 197 konutluk Bilecik Bozüyük Toki Evleri kura çekilişleri ise 15 Nisan 2016’da yapılacak.

Bilecik Bozüyük Toki Evleri başvuruları 14-31 Mart tarihleri arasında Halk Bankası Bilecik ilindeki yetkili şubelerinden yapılıyor.

Yüzde 12 peşinatla konut sahibi olunabilen projede 240 aya kadar taksit imkanı yer alıyor. Bilecik Bozüyük Toki Evleri projesinde peşinatlar sözleşme imzalama aşamasında ödeniyor.

BİLECİK BOZÜYÜK TOKİ EVLERİ BAŞVURU ŞARTLARI

1. T.C. vatandaşı olması,
2. Projenin bulunduğu il /ilçe sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya projenin bulunduğu il veya ilçe nüfusuna kayıtlı olması,
3. Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması ve Toplu Konut İdaresinden konut kredisi kullanmamış olması,
4. Kendisine eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklara ait tapuda kayıtlı kat irtifaklı / kat mülkiyetli bağımsız bir bölümünün veya müstakil bir konutunun (tarla, bağ, bahçe, köy evi ve işyeri hariç) olmaması,
5. Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net 3.200 TL olması gerekmektedir (Başvuru sahibinin ve eşinin gıda, yol, vs. her türlü aldıkları yardımlar dahil olmak üzere toplam hane halkı aylık net gelirinin en fazla 3.200 TL olması gerekmektedir.)
6. Bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


"Bilecik Bozüyük Toki Emekli Evleri Başvuruları 14 Mart’ta Başlıyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap