Birevim İle Konut Alımında Yeni Dönem

Birevim ev sahibi olmak isteyenlere faizsiz vade farksız ev sahibi yapmayı hedefliyor...

27 Eylül 2016
Birevim İle Konut Alımında Yeni Dönem Birevim ev sahibi olmak isteyenlere faizsiz vade farksız ev sahibi yapmayı hedefliyor...

Birevim, ev sahibi olmak isteyenler için sektöre yeni bir bakış açışı getiriyor. Bugün gerçekleşen toplantıda konuşan Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, “Ev sahibi olmak isteyenlerin yerine kendimizi koyarak neyi nasıl istediğimizi iyi tespit ettik. Adeta faizsiz ev sahibi olma yöntemini yeniden tanımladık” dedi.

Faiz Yok Vade Farkı Yok
Birevim uygulaması hakkında bilgi veren Çiftçi, Birevim’de faiz, vade farkı, müşteriye ek maliyetler getiren kira ödemesi gibi uygulamaların olmadığını söyledi.

Çiftçi, "Evin borcunun olması gerekenden daha kısa sürede bitmesi için düzenlemeler yaptık. Mevcut ev alma yöntemlerine kıyasla alınan evin daha ucuza mal edilmesini sağladık. Taksitli ev alırken en fazla 120 ay taksit seçeneği sunulurken, Birevim’de 120 aydan daha fazla taksit yaptırabilme seçeneği sunduk. Evlerin teslim tarihlerinde iyileştirmeler yaptık” diye konuştu.

2017 Sonuna Kadar 33 Şube
2016 yılının kurulu yolları olduğu için ilk yıllarda altyapılarını güçlendirmek adına çalımalar yapacaklarını belirten Çiftçi, yıl sonuna kadar İstanbul’da 9, diğer illerde 4 olmak üzere toplam 13 şube ile hizmet vereceklerini açıkladı. Çiftçi 2017 sonuna kadar ise 33 şubeye ulaşmayı hedeflediklerini söyledi.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Bakan Ağbal: Hazine taşınmazları vatandaşa satılabilecek

Bakan Ağbal: Hazine taşınmazları vatandaşa satılabilecek

Maliye Bakanı Naci Ağbal, fahiş tutarlarda belirlenen ve vatandaşların tepki gösterdiği emlak vergis

23 Ekim 2017


Ayşe Fügen Arda: Türkiye’de Lüks Konut Talebi Artıyor

Ayşe Fügen Arda: Türkiye’de Lüks Konut Talebi Artıyor

Lüks konut uzmanı Ayşe Fügen Arda, “Türkiye’de lüks konuta olan talep her geçen gün artıyor ancak lü

23 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.