Birleşik Gayrimenkul’den Park Residence Cadde Açıklaması!

İstanbul Kadıköy'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

10 Eylül 2015
Birleşik Gayrimenkul’den Park Residence Cadde Açıklaması!

Taş Yapı Four Winds projesini satın alan ve PArk Residence Cadde ismiyle satışlara devam eden Birleşik Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Derbazlar, proje üzerindeki ihtiyati tedbir kararının 1 Eylül 2015 itibariyle kaldırıldığı söyledi…

24. Asliye Hukuk Mahkemesi tarafından İstanbul ili Kadıköy ilçesi Tuğlacıbaşı Mahallesi Hatboyu Sokağı’nda bulunan 151 Pafta, 161 Parsel sayılı taşınmaz üzerinde Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş’ye ait bulunan bağımsız bölümler için 1 Eylül 2015 tarihinde ihtiyati tedbir kararı alınmıştı.

İtirazımız üzerine ekte belgesi görüldüğü gibi, söz konusu ihtiyati tedbir kararı tarafımızdan yapılan itiraz neticesinde 08.09.2015 tarihinde mahkeme tarafından kaldırılmıştır.

PArk Residence Cadde mahkeme kararının tam metni için tıklayınız

İlgili şirketin, ‘’satış yapamazlar’’ açıklamaları da yüce yargının aldığı bu karar doğrultusunda geçerliliğini yitirmiş, ihtiyati tedbir isteminin reddine karar verilmiştir.

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş projenin yüzde 60 sahibidir. Pazarlama stratejisi gereği olarak daha önceden belirlediği üzere PArk Residences Cadde ismi ile satışlarına devam edecektir.

PArk Residences Cadde’de avantajlı fiyatlarla lansman satışları, Ekim ayı içerisinde başlayacaktır.

Tapu teslimlerimiz, satışın sonuçlanmasıyla birlikte alıcıya yapılmaktadır. Alım satımını gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz tüm taşınmazlarımızda; hukuki olarak hiçbir sorun yoktur.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.