Bizim Evler projeleri Ispartakule Krizi’nden etkilenmedi!

İstanbul Avcılar'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

02 Ekim 2015
Bizim Evler projeleri Ispartakule Krizi’nden etkilenmedi!

İhlas Yapı, Ispartakule bölgesindeki gayrimenkul satışlarına ilişkin tedbir amaçlı satış durdurma uygulamasının Bizim Evler markalı projeleri etkilemediğini açıkladı...

İhlas Yapı'nın konu ile ilgili açıklaması şu şekilde;

İstanbul ili Avcılar ilçesi Ispartakule bölgesindeki gayrimenkul satışlarına ilişkin tedbir amaçlı satış durdurma uygulaması, Bizim Evler markalı projelerin tamamının dışında kalmaktadır.

Teslimleri tamamlanan Bizim Evler 1, Bizim Evler 2, Bizim Evler 3, Bizim Evler 4 ve Bizim Evler 5’te tapu devir işlemleriyle ilgili herhangi bir problem yaşanmazken, satışı devam eden Bizim Evler 6 ile Bizim Evler 7 projelerinde de aynı şekilde satış ve tapu devir işlemleri sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.

İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgesi Ispartakule’ de yer alan binlerce parsel arasında tedbirin konulduğu parsel sayısı ise 60 civarındadır. Bizim Evler projelerinin yer aldığı arsaların tamamı, söz konusu parsellerin dışında kalarak tedbir uygulamasından etkilenmemektedir.

Konuyu kamuoyunun bilgisine arz ederiz.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.