Bolu Tedes Projesi 10 Haziran’da İhaleye Çıkıyor

Bolu Tedes projesi 10 Haziran Cuma günü saat saat 14:30’da ihaleye çıkıyor...

30 Mayıs 2016
Bolu Tedes Projesi 10 Haziran’da İhaleye Çıkıyor Bolu Tedes projesi 10 Haziran Cuma günü saat saat 14:30’da ihaleye çıkıyor...

Bolu Tedes projesi 10 Haziran 2016 Cuma günü saat 14:30’da ihaleye çıkıyor. İhale, Bolu Belediyesi mücavir alan içerisinde kalan karayollarında can ve mal güvenliğini sağlamak, düzenli ve güvenli trafik akışını temin etmek üzere kullanılacak Trafik Elektronik Denetleme Sistemleri TEDES Komisyon Raporunda belirtilen; 11 kavşak üzerinde bulunan 15 adet kırmızı ışık için kurulacak 15 adet Kırmızı Işık İhlal Tespit Sistemleri, 27 cadde-sokak üzerindeki 32 noktada Park İhlal Tespit Sistemleri, 16 adet Ortalama Hız Tespit Sistemleri (Koridor Hız-OHTS) (Başlangıç ve Bitiş Noktaları Toplam 16 Nokta) ile asayiş, trafik ve kamu güvenliğinin sağlanması ve trafik ihlallerin tespitine yönelik olarak kurulacak sistemin gelir paylaşımı modeli ile kurulumu ve sonrasında Emniyet Genel Müdürlüğü Birimine teslimi, bakım-onarımı, 7 yıl süre işletilmesi ve devredilmesi işini kapsıyor.

Bolu Tedes projesi 9 milyon TL muhammen bedel ile ihale edilcek. İhaleye katılmak isteyenlerin tekliflerini en geç 10 Haziran 14:30’a kadar Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne teslim etmeleri gerekiyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Bağcılar Şehir Parkı’nın yüzde 95’i tamamlandı

Bağcılar Şehir Parkı’nın yüzde 95’i tamamlandı

2 yıl önce yapım çalışmaları başlayan Bağcılar Şehir Parkı projesinin yüzde 95’i hazır.

16 Ekim 2017


Çin gökdelen inşaatında Amerika’yı geride bıraktı

Çin gökdelen inşaatında Amerika’yı geride bıraktı

Yıllarca gökdelen sayısı ile şampiyonluğu elinde tutan New York’u son 9 yılda inşa edilen gökdelenle

16 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.