Bolu’ya 250 Milyon Dolarlık Dev Yatırım

12 Eylül 2014
PAYLAŞ
Bolu’ya 250 Milyon Dolarlık Dev Yatırım

Bolu'nun turizm değerini artıracak olan tatil kasabası projesi Narven Termal Kasaba, 250 milyon dolara mal olacak.

250 milyon Dolarlık dev bir yatırımla inşa edilen, Türkiye'nin ilk tatil kasabası Narven Termal Kasaba, Bolu turizmini iki katına çıkaracak.

Hisseli gayrimenkul sistemi ile misafirlerini ağırlayacak olan Narven Termal Kasaba, 450 bin metrekare alanda, 7200 yatak kapasitesi ile Bolu turizmini iki katına çıkaracak.

TURİZM YATIRIMINDAN FAZLASI

Proje kapsamında yer alan villa, otel, rezidans, sağlık tesisleri ve kongre merkezi ile bir turizm yatırımından fazlasını sunan Narven Termal Kasaba, Bolu’nun muhteşem doğası içinde tesiste yer alan farklı hizmet birimleri, üst düzey tatil ve yaşam konforu sunan departmanları ile bir tatilden beklenenin ötesinde.

SEKTÖRLERİNDE LİDER YATIRIMCILAR

HT Emlak'ta yer alan habere göre, kendi sektörlerinde lider yatırımcılar Mustafa ERİCEK (ERPİLİÇ), Halit YILDIZ (REHBER YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK), Necip ÇARIKCI (ÇARIKCI GRUP), Fahri NALÇACI (GLS GENEL LOJİSTİK A.Ş), Şerafettin NALÇACI (NALÇACILAR A.Ş.) tarafından hayata geçirilen proje, misafirlerine hisseli gayrimenkul sistemi ile konforlu bir hayat sunmak için kapılarını açmaya hazırlanıyor.


"Bolu’ya 250 Milyon Dolarlık Dev Yatırım" haberine ait yorum yok

Yorum Yap