• Diğer Haberler
  • Bosch Kırıcı-Delici Aletlerin Standartlarını Yükseltiyor!

Bosch Kırıcı-Delici Aletlerin Standartlarını Yükseltiyor!

Bosch piyasaya sunduğu GBH 36 V-LI Plus Professional ve GBH 36 VF-LI Plus Professional’ ile 36 volt sınıfındaki güçlü kırıcı-delicileri şimdi daha da güçlü hale

17 Eylül 2015
Bosch Kırıcı-Delici Aletlerin Standartlarını Yükseltiyor!

Bosch piyasaya sunduğu GBH 36 V-LI Plus Professional ve GBH 36 VF-LI Plus Professional’ ile 36 volt sınıfındaki güçlü kırıcı-delicileri şimdi daha da güçlü hale getiriyor…

Yüksek darbe gücü, uzun çalışma imkânı ve kullanım ömrü
Daha rahat ve kontrollü kullanım için yenilikçi Bosch elektronikleri
%25 daha fazla titreşim kontrolü

Bosch Elektrikli El Aletleri Professional serisi yeni kırıcı-delici aletleriyle en zor uygulamalarda bile beklenen dayanıklılığı ve gücü sunuyor. Bosch piyasaya sunduğu GBH 36 V-LI Plus Professional ve GBH 36 VF-LI Plus Professional’ ile 36 volt sınıfındaki güçlü kırıcı-delicileri şimdi daha da güçlü hale getiriyor. Güçlendirilmiş kırıcı-deliciler sabit mandren (V) ve değiştirilebilir mandren (VF) seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Her iki alet de daha önceki modellerinden daha güçlü ve uzun kullanım ömrüne sahip. GBH 36 Professional serisi yeni eklenen titreşim sönümleyici ve uzun akü ömrü özellikleriyle alışılmış kırıcı-delici aletlerin standartlarını yükseltiyor. SLG Test ve Sertifikasyon Enstitüsü tarafından yapılan testlerde her iki akülü kırıcı-delicinin delme performansının daha yüksek ve üç kilo sınıfındaki akülü aletlere oranla ise daha hızlı çalıştığı onaylanmıştır.

Daha etkili: Yüksek güç, daha uzun kullanım ve çalışma ömrü

GBH 36 V-LI Plus Professional ve GBH 36 VF-LI Plus Professional da yenilenen 3.2 jul kırma mekanizması ve dayanıklı motor efekti yüksek delme ve yontma performansı sunar. Dört fırçayla donatılmış motoru kendinden önceki iki fırçalı motorlara kıyasla daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. Aletlerin optimize edilmiş geometrik havalandırma delikleri daha iyi soğuma sağlayarak kullanım ömrünü artırır.

GBH 36 V-LI Plus Professional ve GBH 36 VF-LI Plus Professional kırıcı/deliciler 4.0 Ah CoolPack aküleriyle beraber 4.5 ve 4.6 kg’lık ağırlığa sahiptir. Hafif ağırlığı ile güç boyut optimizasyonunu dengeler.

Rahat ve kontrollü kullanım için Bosch elektronikler

Her iki yeni kırıcı-delici modeli Elektronik Rotasyon Kontrolü(ERC) ve Elektronik Hassasiyet Kontrolü (ECP) özellikleriyle donatılmıştır. Bosch’un bu elektronik yenilikleri kullanıcılara daha rahat ve kontrollü alet kullanımı sağlar. Ayrıca bu aletler etkili titreşim sönümleme özelliğine de sahiptir.

Geniş uygulama alanı: Tuğla, taş, duvar, ahşap ve metalde etkili

Lityum-iyon teknolojisi ile tasarlanmış GBH 36 V-LI Plus Professional ve GBH 36 VF-LI Plus Professional basitten daha ağır uygulama alanlarına kadar geniş çalışma imkanı verir. Tuğla, taş veya daha geniş seri yontma işlerinde küçük delme uygulamalarını hassas ve ustalıkla çözer. Aletlerin 82 milimetreye kadar geniş delme ve yüksek darbe gücü uzun akü ömrü ile birleşince yüksek hızlı delme oranına ulaşır.

Bosch GBH 36 VF-LI Plus Professional, düz saplı matkap uçları ve anahtarsız mandren ile metal ve ahşapta rahatlıkla kullanabilir. Sıhhi tesisat, ısı tesisatı, elektrik, ön cephe ve yapı iskelesi gibi sürekli mobil halde olan çalışma ortamlarında, monte etme zamanını düşürerek iş verimini artırır. LED ışığı sayesinde karanlık çalışma alanlarında çalışmayı kolaylaştırırken L- şekilli tasarımı ve yumuşak tutamağı ile kullanıcılara rahat ve dengeli bir kullanım imkanı sunar.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İMOTİM ‘her gün mobilya fuarı’ konseptiyle kapılarını açtı

İMOTİM ‘her gün mobilya fuarı’ konseptiyle kapılarını açtı

Bursa’da 'her gün mobilya fuarı' konseptiyle hayata geçirilen İnegöl Mobilya Ticaret Merkezi “İMOTİM

12 Eylül 2017


“Kapanan AVM’ler milli serveti heba ediyor”

“Kapanan AVM’ler milli serveti heba ediyor”

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken AVM’lerle ilgili görüş bildirdi. Palandöken, sadece Ankara’da

12 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat