Bosspoint Projesinde Teslimler Ocak 2017’de

İstanbul Esenyurt'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

27 Ekim 2015
Bosspoint Projesinde Teslimler Ocak 2017’de

Dairelerin 1+1 ve 2+1 tiplerinde dizayn edildiği Bosspoint projesinde 24 ay vade farksız taksitlendirme imkanı sunuluyor...

Toplam 425 adet konuttan meydana gelen Bosspoint projesi 11 bin 700 metrekare arsa alanı üzerine yayılıyor. Proje İstanbul Avrupa yakasında Esenyurt'ta yaşama geçiriliyor.

Boskan İnşaat imzası ile inşa edilen Bosspoint projesi 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire tiplerinde dizayn edildi. Projedeki daireler 60 metrekare ile 149 metrekare arasında değişen alanlara sahip.

2 blok halinde yükselen Bosspoint projesinde yüzde 30 peşinat ödendikten sonra 24 ay vade farksız taksitlendirmek mümkün. Proje teslimlerin ise 2017 yılının Ocak ayında yapılması planlanıyor.

BOSSPOİNT FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bosspoint projesinin sosyal olanakları arasında fitness center, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, güneşlenme terası, basketbol sahası, türk hamamı, sauna, otopark ve güvenlik yer alıyor.

Bosspoint Esenyurt Görselleri

E-5 ve TEM'e yakın mesafede konumlanan Bosspoint Esenyurt projesi Esenyurt Devlet Hastanesi'ne ve Esenyurt Belediyesi'ne 100 metre uzaklıkta inşa ediliyor.

Bosspoint İletişim
Telefon: 0 212 999 11 81HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.