Bostancı Deluxe görkemli yapısıyla yükseliyor

Yapıen İnşaat imzasıyla Bostancı'da hayata geçirilmeye hazırlanan Bostancı Deluxe projesinde ön talep dönemi devam ediyor.

22 Temmuz 2017
Bostancı Deluxe görkemli yapısıyla yükseliyor 2 bin 200 metrekare alan üzerinde inşa çalışmaları süren Bostancı Deluxe projesi, Yapıen İnşaat firmasının İstanbul'daki ilk projesi olma özelliği taşıyor. 61 konutun yer alacağı projede 1+1 dublex, 2+1, 3+1 ve 4+1 dublex konut tipleri yer alacak.

Mart 2018 tarihinde teslimlerinin yapılması planlanan Bostancı Deluxe projesinde konut satış fiyatları 850 bin TL'den başlayarak 1 milyon 650 bin TL'ye kadar yükseliyor.

15 katlı tek blok şekliyle inşa edilen Bostancı Deluxe projesinde 11'nci ve üzeri katlarda deniz manzarası bulunuyor. Ayrıca E5 karayoluna yakın bir yerde konumlandırılan proje, Bostancı sahili ve Bağdat Caddesi'ne de 5 dakikalık uzaklıkta yer alıyor.

Görkemli tasarımını akıllı daire sistemleri ile destekleyen Bostancı Deluxe, birbirinden farklı sosyal donatıları da barındırıyor. Açık ve kapalı otoparkların yer aldığı projede güvenlik de bulunuyor. Ayrıca projede fitness salonu, çocuk oyun alanları, rekreasyon alanları ve yürüyüş parkuru gibi olanaklar da bulunuyor.

''TECRÜBEMİZİ İSTANBUL'A TAŞIYORUZ''

Yapıen İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Celal Koçer, şirketin bugüne kadar bin konut ürettiğini hatırlatarak tecrübelerini Bostancı Deluxe projesi ile İstanbul'a taşıyacaklarını belirtti. İstanbul'a kentsel dönüşüm çalışmalarının doğurduğu hareketlilik nedeniyle geldiklerini ifade eden Koçer, ''İstanbul marka bir şehir, biz de bu şehrin merkezi yerlerinde marka projelerle yer alacağız.'' dedi.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası’ndan 7 arsa satacak

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası’ndan 7 arsa satacak

İstanbul Defterdarlığı Bağcılar, Silivri, Beylikdüzü ve Çatalca’da konumlanan 7 arsasını ihaleye sun

18 Kasım 2017


Gebze Ahu Evleri fiyatları 375 bin TL'den başlıyor

Gebze Ahu Evleri fiyatları 375 bin TL'den başlıyor

Kocaeli Gebze'de yükselen Gebze Ahu Evleri projesinde inşaat çalışmaları sürüyor.

18 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.