Bu Projeden Ev Alan Çiftlerin Düğünü FerYapı’dan!

07 Ağustos 2015
PAYLAŞ
Bu Projeden Ev Alan Çiftlerin Düğünü FerYapı’dan!

İnşaat sektörünün önemli firmalarından FerYapı, projelerinden ev alan çiftlerin düğün masraflarını karşılayan bir kampanya başlattı.

Yeni evlenecek çiftlere yönelik olan bu kampanyada FerYapı, Mai Residence'tan ev alanlara düğün hediyesi veriyor. FerYapı kampanya kapsamında anlaşmalı olduğu otel ve mekanlarda çiftlerin düğünlerini yapıyor, düğün masraflarının karşılıyor.

Birçok markalı konut projesini hayata geçiren inşaat sektörünün öncü firmalarından FerYapı, şimdi de evlilik hazırlığında olan çiftlere düğün hediye ediyor.

FerYapı, otellerle işbirliği yaparak geliştirdiği proje kapsamında ‘Mai Residence’dan ev alan çiftlerin düğün masraflarını üstleniyor.

Anlaşmalı otel ve balo salonlarında evlenecek çiftlerin Mai Residence projesinden konut almaları durumunda FerYapı kampanya kapsamında :

- 1 oda 1 salon daire alan çiftlerin düğün masraflarının 10 bin lirasını,

- 2 oda 1 salon daire alanların masraflarının 15 bin lirasını,

- 3 oda 1 salon daire alanların masraflarının ise 20 bin lirasını karşılama sözü veriyor.

mai-residence-banner

Mai Residence PROJE DETAYLARI

- Fer Yapı tarafından 14 katlı Sarı Residence ve 28 katlı Turuncu Residence olmak üzere 2 blok halinde 357 konuttan oluşan Mai Residence teslim 2015 yılının ağustos ayında yapılacak.

- Her katta kat bahçesi, Fitness Salonu, Çatı katında VİP Lounge, Çatı katında toplantı salonu, Çok Amaçlı Salon, Multimedya / Seminer Odası, Cafe ve Mağazalar, Zemin katta dünya markası teknoloji marketi, Back-up ve Concierge Hizmetleri, Oda Servisi bulunmaktadır.

- Projede dinlenme alanları, sauna, yürüyüş yolları, buhar odası, kapalı otopark, fitness center, koşu parkuru, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu ve spor alanları yer alıyor.

- Proje Yakacık ve Kartal metro durağına yürüme mesafesinde, Kartal İDO İskelesi’ne 8 dakika, Sahil yoluna 3 dakika, TEM bağlantı yoluna 3 dakika, Pendik Marina’ya 8 kilometre, Bostancı’ya 12 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 kilometre, Kadıköy’e metroyla sadece 29 dakika, 22 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 23 kilometrelik uzaklıkta yer alıyor.

Mai Residence Projesi İletişim Bilgileri :

Adres : Yalı Mahallesi Topselvi Caddesi No: 102, 34873 Kartal İSTANBUL
Telefon : 444 9 337
Web : www.mairesidence.com
E-mail : info@mairesidence.com


"Bu Projeden Ev Alan Çiftlerin Düğünü FerYapı’dan!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap