Bu Projelerde Faiz Oranı Sıfır!

İstanbul Adalar'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

31 Ekim 2014
Bu Projelerde Faiz Oranı Sıfır!

Emlak ve gayrimenkul piyasasının önde gelen şirketleri emlak yatırımcılarına cazip fırsatlar sunuyor.

Düzenleyen: Tugay TOPÇU / Yeniemlak.com

İnşaat sektörü, 'konut satışlarında daralma olduğu' kulislerinin döndüğü bir dönemden geçiyor. Konut balonu ya da konutta arz fazlası gibi emlak ve gayrimenkul piyasasını zora sokabilecek iddiaların da sıkça gündeme geldiği şu günlerde sektörün öncü firmaları projelerindeki faiz oranlarını sıfırlamaya başladı.

İşte faiz oranlarını sıfıra çeken inşaat firmaları ve projeleri :

AĞAOĞLU İNŞAAT

Ağaoğlu Şirketler Grubu, Ataşehir My Towerland ve My Home Maslak projelerinde kampanya başlattı. Hemen teslim projelerde geçerli sıfır faiz 50 ay vadede ödeme seçeneğinin yanı sıra yüzde 10 peşinat ve sıfır faizli ara ödeme fırsatları da sunuluyor. Ali Ağaoğlu’nun reklam yüzü olduğu kampanyanın sloganı ise “Beni seven faizsiz sevsin, evine hemen geçsin.”

DKY inşaat - METROLİST YAPI

DKY İnşaat ve Metrolist Yapı tarafından Tuzla’da hayata geçirilen Lokum Evler projesinde 117 metrekare 2 oda 1 salon daireyi 10 bin lira peşinatla ayda 2 bin 500 lira taksitle almak mümkün. Ara ödemeleri müşterilerin belirlediği kampanyada KDV yüzde 1. Projede ayrıca, 24 aya kadar vade farksız ödeme imkanının yanı sıra yüzde 0,88 den başlayan oranlar ile 120 aya kadar banka kredisi kullandırma imkanı da sunuluyor.

SELİN YAPI

Selin Yapı Sancaktepe’de hayata geçirdiği Rings İstanbul evlerinde yer alan sınırlı sayıdaki hemen teslim evleri 50 aya kadar sıfır faiz oranıyla satıyor. 499 ev ve 99 rezidanstan oluşan projenin içerisinde 9 sinema salonu, 116 mağazasıyla bölgenin tek alışveriş merkezi olan Rings AVM de yer alıyor.

Erguvan inşaat - DEMİRBAŞ YAPI

Erguvan İnşaat & Demirbaş Yapı Ortaklığı tarafından geçtiğimiz hafta satışa sunulan Avlu Kurtköy projesinde konut alıcılarına 36 ay sıfır faiz taksit seçeneği sunuluyor. 2016 sonunda teslim edilecek projede fiyatlar 189 bin liradan başlıyor. 45 milyon yatırım değerine sahip 132 konut ve bir ticari birimden oluşan projede tapu teslimleri hemen yapılıyor.

GÜLSA İNŞAAT - BAY YAPI

Gülsa İnşaat & Bay Yapı Ortak Girişimi tarafından inşa edilen Gökdeniz Kartal 204 konuttan oluşuyor. Fiyatların 332 bin liradan başladığı projede yüzde 50 peşinatla, kalan konut bedeli 48 ay 0 faizle taksitlendiriliyor. 26 katlı 2 bloktan meydana gelen Adalar manzaralı Gökdeniz Kartal’da daire teslimlerinin Şubat 2016’da yapılması planlanıyor.

SOYAK İNŞAAT

Halkalı'da yükselen Soyak Evostar’da evlerin hemen teslim edilmesinin yanı sıra, ödemede de 3 farklı seçenek sunuluyor. Kampanyaya göre isteyen 36 ay sıfır faizle, isteyen yüzde 10 peşin indirimle, isteyen de 120 ay 0,75 faizle ev sahibi olabiliyor. Soyak Evostar projesinden konut sahibi olmak isteyenler yüzde 1 KDV avantajından yararlanabiliyorlar. Projede 1 oda 1 salon daireler 194 bin lira, 2 oda 1 salon daireler 311 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.