Bulut Orman Evleri Satışa Çıktı

05 Şubat 2016
PAYLAŞ
Bulut Orman Evleri Satışa Çıktı

Bulut Orman Evleri lansmana özel fiyatlarla satışa sunuldu...

Asma Bahçeler projesini teslim eden Tanyer inşaat İzmir Narlıdere'de yeni projesine start verdi. Ormana sınırda hayata geçirilen Bulut Orman Evleri lasmana özel fiyatlarla satışa sunuldu. 20'şer metre mesafe ile yükselen az katlı blokların yer aldığı Bulut Orman projesinde 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Kademeli birbirinin önüne kapatmayacak bir mimari tasarıma sahip olan Bulut Orman Evleri projesinde akıllı ev ve yerden ısıtma sistemi bulunuyor. 3 yılda tamamlanması hedeflenen Bulut Orman Evleri güney ve doğusunda ormana, kuzeyinde körfeze, batısında ise Ali Onbaşı Deresi'ne bakıyor.

Bulut Orman Evleri Fiyat Listesi

1+1 daireler 280 bin TL ile 300 bin TL,
2+1 daireler 400 bin TL ile 450 bin TL arasında değişiyor.

Bulut Orman Evleri projesi Otoban çıkışına 7 dakika, Çeşme'ye 35 dakika, havalimanına 20 dakika, alışveriş merkezlerine 10 dakika, 9 Eylül Üniversitesi'ne 10 dakika mesafede konumlanıyor.

BulutOrman Evleri sosyal olanakları

- Açık ve kapalı yüzme havuzu
- Kapalı otopark
- Spor salonu
- Ortak alanlar
- Mini çarşı
- Koşu pisti


"Bulut Orman Evleri Satışa Çıktı" haberine ait 1 yorum

CAN ÇETİN AKSU

08 Feb 2016, 04:51

Aynı muhitte oturuyorum ve aynı firmanın diger sitesinde. Mükemmel bir yer. Yazlık almanıza gereksinim duymayacağınız yazlığınız varsa bile yaz geldiğinde gitmeyeceğiniz bir yer. Çünkü havası mükemmel kılima çalıştırmanıza gerek kalmayacak. Bol oksijen nem ve rutubet oranı olmayan içerisinde sizi dışarıyı kesinlikle aratmayacak, canınız istediğinde orman yürüyüşüne katılabileceğiniz. Tüm izmirlilerin yuruyüş için akın ettiği sonsuz doğası ucu bucağı görünmeyen aynı zamanda deniz gören harika biryer. mutlaka yerini ve projeyi görün.

Yorum Yap