Bulvar 216’daki Ofislerin Tamamı Koç Grubu’na Satıldı

18 Temmuz 2014
PAYLAŞ
Bulvar 216’daki Ofislerin Tamamı Koç Grubu’na Satıldı

Özak GYO tarafından İstanbul Batı Ataşehir bölgesinde inşa edilen Bulvar 216 projesinde yer alan tüm ofis katları Opet Petrolcülük'e satıldı.

Gayrimenkul sektörünün önde gelen şirketlerinden Özak GYO’nun Ataşehir’de tamamladığı yenil nesil yaşam merkezi Bulvar 216, OPET petrolcülüğün genel merkezi oldu.

Ataşehir’deki ödüllü proje Bulvar 216’nın, tüm kiralanmalarının tamamlanmasının ardından, 31 bağımsız bölümden oluşan ofislerinin tamamı Koç Grubu iştiraklerinden Opet Petrolcülük’e satıldı.

TÜM OFİS KATLARI SATIN ALINDI

İstanbul’un gelişen yeni yüzü olan, finans merkezi Ataşehir’in çehresini değiştiren ve uyguladığı model örnek alınan Özak GYO’ya ait Bulvar 216, çekim merkezi olmaya devam ediyor. OPET Petrolcülük, yeni nesil yaşam alanı olarak tanımlanan Bulvar 216’daki tüm ofis katlarını satın aldı.

800 ÇALIŞANLI GENEL MERKEZ OLACAK

‘Avrupa Gayrimenkul Ödülleri 2013’te mimari ve proje geliştirme alanlarında 5 ödül birden kazanan Bulvar 216’nın ofis katları, yaklaşık 800 çalışanın görev yapacağı bir genel merkez olacak.

KİRALAMALAR TAMAMLANDI

Ofis ve perakende alanlarıyla karma bir proje olan Bulvar 216 projesi yeni nesil yaşam merkezi olarak dikkat çekiyor. Düşey ve yatay konumlanmış bir proje olan Bulvar 216’da, yaiam için ihtiyaç duyulan tüm gereksinimler karşılandı ve projede kiralamalar tamamlandı.

HER KATTA GENİŞ TERASLAR

Her katında geniş terasları bulunan projede ofisler doğal havalandırma imkanından ve gün ışığından maksimum şekilde yararlanabiliyor.

Bulvar 216 PROJE BİLGİLERİ

Toplam perakende alanı : 45 ofis

Toplamda satılabilir ofis : 31 ofis

Toplamda 3 kat otopark alanı : 11 bin 955 metrekare

Toplamda otopark kapasitesi : 600 araç

Yatırımcı firma : Özak GYO

İnşaatı yapan firma : İnter Yapı

Bulvar 216 Projesi İletişim Bilgileri :

Adres : Barbaros Mah. Ataşehir Bulvarı Gelincik Sok. No:4 Batı Ataşehir / İstanbul
Web : www.bulvar216.com
Telefon : 216 688 3 216
E-mail : info@ozakgyo.com


"Bulvar 216’daki Ofislerin Tamamı Koç Grubu’na Satıldı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap