Bulvar İstanbul Cadde Satışa Çıkıyor

İstanbul Başakşehir'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

06 Kasım 2015
Bulvar İstanbul Cadde Satışa Çıkıyor

İstanbul Avrupa yakasında Başakşehir'de hayata geçirilen Bulvar İstanbul projesinin ticari birimleri olan Bulvar İstanbul Cadde satışa çıkıyor...

Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından Başakşehir'de hayata geçirilen Bulvar İstanbul projesinin ticari alanı Bulvar İstanbul Cadde satışa çıkıyor. 24 mağaza ile 1 adet kafe ve kreşten meydana gelen Bulvar İstanbul Cadde yüksek kira geliri ve kısa zamanda değer artışı sağlama potansiyeli bulunuyor.

Bulvar İstanbul projesi 22 ayda yüzde 97 satış başarısına ulaşmış aynı zamanda 2014 yılı ilk altı aylık diliminde Emlak Konut projeleri içinde en yüksek satışı yakalayan proje olmuştu.

Satışa sunulan 24 mağaza, 1 cafe ve kreş ile Bulvar İstanbul Cadde projesi 2016 yılının Haziran ayından itibariyle teslim ediliyor. Bulvar İstanbul Cadde 9 ihtisas hastanesinin ve 3000’in üzerinde yatak kapasitesinin yer aldığı İkitelli Sağlık Kompleksinin tam karşısında, metronun yanında ve bulunduğu cadde üzerinde yer alıyor.

Bulvar İstanbul Cadde dükkanları Bulvar İstanbul projesi olmak üzere diğer konut projeleriyle beraber yaklaşık 4 bin konutta 20 bin kişiye hizmet verecek.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.