Bulvar İstanbul Projesinde Teslimler Nisan’da Başlıyor

İstanbul Başakşehir'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

21 Mart 2016
Bulvar İstanbul Projesinde Teslimler Nisan’da Başlıyor

Teslimlerin önümüzdeki ay başlayacağı Bulvar İstanbul projesinde kalan son dairelerin fiyatları 509 bin TL'den başlıyor...
Emlak Konut GYO güvencesiyle, Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Bulvar İstanbul projesi İstanbul Avrupa yakasında Başakşehir'de yer alıyor. Toplam bin 720 adet konut ve 26 adet ticari birimden meydana gelen Bulvar İstanbul projesinde teslimler 7 ay öne çekilerek Nisan'da başlıyor.

Bulvar, Göl ve Rezidans etaplarından oluşan Bulvar İstanbul projesi 110 bin metrekare alan üzerine yayılıyor. 850 milyon TL yatırımla yaşama geçirilen Bulvar İstanbul projesi 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 ve 7+1 daire tiplerinde dizayn edildi.

Bulvar İstanbul fiyatları 509 bin TL'den başlıyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere 120 aya kadar vade farksız taksitlendirme imkanı sunuluyor.

Yüzde 80 Kazandırdı

Bulvar İstanbul projesinin yatırımcısına lansman döneminden itibaren yüzde 80’in üzerinde prim kazandırdığını belirten Bulvar İstanbul İş Ortaklığı Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan, bölgenin dev yatırımlara ev sahipliği yaptığını bu yüzden hızlı bir yükseliş trendine sahip olduğunu belirtti. Aydoğan, "Bulvar İstanbul'da benzersiz konumu ve donatılarıyla kısa sürede başarılı bir satış grafiği yakaladık." dedi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.