Bulvar Rezidans’ın Yüzde 90’ı 1 Saatte Satıldı

İstanbul Başakşehir'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

23 Şubat 2015
Bulvar Rezidans’ın Yüzde 90’ı 1 Saatte Satıldı

İstanbul'un Başakşehir bölgesinde hayata geçirtilen Bulvar İstanbul'un 'Bulvar Rezidans' etabının yüzde 90'ı 1 saatte satıldı.

Başakşehir'de hayata geçirilen Bulvar İstanbul’un yeni etabı Bulvar Rezidans, geçtiğimiz hafta sonuna özel gerçekleştirdiği ön satışında 1 saat içinde yüzde 90’lık rekor satışa ulaştı.

Proje, ön satış öncesinde de 1.000’e yakın talep toplamıştı. Toplam 37 kattan ve 165 daireden oluşan yeni etapta, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon, 6 oda 1 salon ve 7 oda 1 salon dubleks daire tipleri bulunuyor.

Bulvar İstanbul İş Ortaklığı Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan, “Başakşehir’in ilk rezidansı özelliğine sahip Bulvar Rezidans, büyük bir başarı elde etti” dedi.

Bulvar İstanbul PROJESİ DETAYLARI

İstanbul’un Başakşehir bölgesinde Özülke – Özkar İnşaat tarafından 110 dönümlük dev bir arazide inşa edilen Bulvar İstanbul projesi 1555 konuttan meydana geliyor. 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon konut tipi seçeneklerinin sunulduğu projede daire büyüklükleri 82 ile 276 metrekare arasında değişiyor.

YÜZDE 7 ORANINDA İNDİRİM

En düşük ve en yüksek konut fiyatlarının 364 bin lira ile 1 milyon 28 bin lira arasında değiştiği Bulvar İstanbul projesinde 8 ayda 1100 konutun satışı gerçekleşti. Peşin ve banka kredili alımlarda yüzde 7 oranında indirim uygulanan Bulvar İstanbul projesinde yüzde 1 peşinatla ev sahibi olmak mümkün. Konut bedelinin yüzde 24′ü 24 ay sonra ödeniyor. Kalan konut bedeli için banka kredisi kullanılabiliyor. Projede anahtar teslimleri Ocak 2016 tarihinde yapılacak.

Bulvar İstanbul FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Regus’un Türkiye ofislerinin sayısı 24'e çıktı

Regus’un Türkiye ofislerinin sayısı 24'e çıktı

Türkiye’de hazır ofis alanları ile ilgili faaliyetlerini yürüten Regus, Türkiye’deki ofis alanı yatı

22 Eylül 2017


Konut kredisi ipoteği olan ev satılabilir mi?

Konut kredisi ipoteği olan ev satılabilir mi?

Konut kredisi ile ev alacakların merak ettiği en önemli konulardan biri olan herhangi bir durumda kr

22 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat