Bumerang Kartal iş ve konutta lüksün yeni adresi olacak

Bumerang Kartal, ada manzaralı ofis ve konutlarıyla yükseldiği lokasyonda modern ve ayrıcalıklı bir yaşam standardı inşa etmeyi amaçlıyor.

09 Ağustos 2017
Bumerang Kartal iş ve konutta lüksün yeni adresi olacak Hayata geçirilen kentsel dönüşüm projeleri ile her geçen gün daha da değer kazana Anadolu Yakası’nda yatırım değeri yüksek projeler hayata geçirilmeye devam ediyor. Metro uzantısı ile Kadıköy’den sonra cazibe merkezi haline gelen Kartal da iş ve lüks yaşam alanları inşa eden firmaların dikkatini çekiyor.

ZENGİN SOSYAL DONATILARLA BEZENEN BİR PROJE

Özkartallar A.Ş. kalitesiyle inşa edilen Bumerang Kartal seyir terası, kafeler, toplantı salonları, yüzme havuzları, tenis kortu, fitness center, sauna, buhar odası, masaj odası, Türk hamamı, lobi ve danışma, çamaşırhane, mescitler, yönetim odaları, sığınak, açık ve kapalı otopark,  profesyonel yönetim ile birlikte ofis ve konut anlayışında bir yaşam alanı da sunuyor.

Lokasyon olarak da önemli bir noktada yükselen proje, E-5 üzerinde, Kartal Anadolu Adliyesinin tam karşısında, Kartal Adliye metro durağına 1 dakika yürüme mesafesinde konumlanıyor. Bumerang Kartal projesi 40 katlı olarak 9 bin 650 metrekare arsa üzerinde 60 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip 190 bağımsız bölüm ve 14 adet mağazadan oluşuyor.

KAPANMAZ ADA MANZAALI OFİSE VE DAİRELER

Projedeki daireler 6. katından itibaren benzersiz adalar ve deniz manzarasıyla yeni sahiplerine huzurlu bir yaşam alanı yaratmayı hedefliyor. Bitiş tarihi Aralık 2019 belirlenen Bumerang Kartal, son teknoloji ile akıllı ev sistemiyle tasarlanıyor. Projedeki ofis ve konut alanlarının metrekare fiyatı ise 6 bin TL ile 12 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

FONKSİYONEL YAPI

Esnek ve fonksiyonel bir yapı üreterek yatırımcılarına en uygun yaşam alanını sunmayı amaçlayan proje, yaşam standardını modern ve kaliteli bir seviyeye çıkartıyor. Kapanmaz ada manzarasılı ofis ve konutları, krediye uygun, yüzde 1 KDV avantajları ile şirket bünyesinde yüzde 30’u peşin, geri kalan yüzde 70’i proje bitiş tarihinde ödemeli olarak 0 komisyon ile vadelendiriliyor.

 


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.