The Mandarins
İletişim Formu

GÖNDER Gönderiliyor...

Talebiniz ulaştı.

Reklamı Göster

Bursa Şirinevler Merkez Camii Yeni Yüzüyle İbadete Açıldı!

Bursa Yıldırım'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

18 Eylül 2015
Bursa Şirinevler Merkez Camii Yeni Yüzüyle İbadete Açıldı!

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan cephe yenileme çalışması tamamlanan Şirinevler Merkez Camii, yenilenen yüzüyle ibadete açıldı ve camide ilk Cuma namazı kılındı...
Bursa’nın daha yaşanılabilir ve daha sağlıklı bir kent haline gelmesi amacıyla her alandaki çalışmalarını tüm ilçelerde titizlikle sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Şirinevler Merkez Camii’nin cephesini yeniledi. Şirinevler Merkez Camii ibadete açıldı ve camide ilk cuma namazı kılındı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Yıldırım ilçesinde bulunan Şirinevler’in çehresinin mahalleye yapılan hizmetlerle değiştiğini ifade ederek, “Her cuma güzel açılışlar yapıyoruz. Birçok kez gelip gördüğümüz Şirinevler Merkez Camii’nin cephe düzenlemesini tamamladık ve bu cuma da ibadete açtık. Büyükşehir Belediyesi olarak her işin en güzelini Bursa’ya kazandıralım istiyoruz. Şirinevler Merkez Camii’nin cephesi düzenlemesi de en güzel şekilde yapıldı” diye konuştu.
Bursa’nın hizmetleriyle öncü bir kent olduğunu anlatan Altepe, “Hayat geçiyor, eserler bırakmak lazım. Böyle güzel bir ülkede ve şehirde yaşıyoruz, ne kadar şükretsek azdır. Hepimize güçlü bir Türkiye lazım. Şehirlerimiz gelişiyor, bu gelişime de belediyelerimiz öncü oluyor. Büyükşehir Belediyesi olarak ilçelerde de hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Şirinevler’de meydan da oldu, camii de yapıldı. Bursa’ya hizmetin en iyisini veriyoruz. Şirinevler’i adına layık hale getirmek için elimizden geleni yapıyoruz” şeklinde konuştu.
Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Şirinevler Mahallesi’nde yapılan hizmetlerin değerine işaret ederek, “Şirinevler Camii’nde huzur içinde ibadetimizi yapıyoruz. Yıldırım Belediyesi olarak Şirinevler Camii’ne halılarını temin ederek biz de destek olduk. Şirinevler, Yıldırım Belediyesi olarak en yoğun hizmeti verdiğimiz mahallelerimizden” dedi.
Edebali, bölgedeki kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında da bilgi vererek, Yıldırım ilçesine de desteklerini sürdüren Başkan Altepe’ye teşekkür etti.
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Burhanettin Yiğit ile Şirinevler Merkez Camii Derneği Başkanı Süleyman Öztürk'ün teşekkür plaketi verdiği Altepe, dualarla ibadete açılan camide, cuma namazını da vatandaşlarla birlikte kıldı. Törene, AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun ve AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdai Yazıcı ile Büyükşehir Belediyesi bürokratları ve vatandaşlar da katıldı. İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Country Plus Corridor'da Hemen Teslim!

Country Plus Corridor'da Hemen Teslim!

Bir FRH Yapı - ORN Yapı ortaklığı projesi olarak hayata geçen Country Plus Corridor, İzmir Menemen'd

28 Nisan 2017


Mindoza'da Hemen Teslim Villalar!

Mindoza'da Hemen Teslim Villalar!

Bir Proses Mimarlık projesi olarak hayata geçen Mindoza, Muğla Bodrum'da yükseliyor. Projede konutla

28 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Bilgili Holding
  • Dumankaya inşaat
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Ağaoğlu inşaat
  • Sur Yapı
  • Polat inşaat
  • Mandarins Gayrimenkul İnşaat