Bursa Sosyal Yaşam Merkezi Başlıyor

Bursa Yenişehir'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

19 Ocak 2016
Bursa Sosyal Yaşam Merkezi Başlıyor

Bursa’nın mega projesi Sosyal Yaşam Merkezi başlıyor. Yakında ihaleye çıkacak olan Bursa Sosyal Yaşam Merkezi projesi inşaatı ise bu içinde başlaması planlanıyor…

Bursa’nın mega projesi Sosyal Yaşam Merkezi inşaatı başlıyor. Yakında ihalesi yapılması planlanan Bursa Sosyal Yaşam Merkezi inşaatın ise bu başlaması planlanıyor.

BURSA SOSYAL YAŞAM MERKEZİ NEREDE?
Bursa Yenişehir’de yükselen Bursa Sosyal Yaşam Merkezi projesi 27 bin metrekare alanı kapsıyor.

Proje hakkında bilgi veren Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, “Toplam 7912 metrekare arsa üzerinde inşaa edilecek olan Yenişehir Sosyal Yaşam Merkezi toplam 26 bin 452 metrekare kapalı alana sahip dedi.

Yenişehir Sosyal Yaşam Merkezi projesinin A, B ve C olmak üzere toplam 3 bloktan meydana geldiğini belirten Çelik, projenin 3 kattan meydana geldiğini söyledi.

Çelik, “Sosyal Yaşam Merkezi projemiz içinde 300 araç kapasiteli kapalı otopark, kapalı pazar alanı vatandaşların ve esnaf odalarının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik dükkanlar, 2271 kişilik 2 adet “çok amaçlı salon, idari ofisler ve ortak kullanım alanları bulunmaktadır. Bu proje sayesinde ilçemizin birçok eksiği karşılanacaktır. Bu önemli hizmetimizin inşaatına bu yıl içinde başlıyoruz.” dedi. İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.