Business İstanbul İç Mekan Tasarım Yarışması’nın Sonuçları Belli Oldu

04 Nisan 2016
PAYLAŞ
Business İstanbul İç Mekan Tasarım Yarışması’nın Sonuçları Belli Oldu

Business İstanbul ve İstanbul Bilgi Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen "İç Mekan Tasarım Yarışması"nın sonuçları belli oldu. Yarışmada birincilik ödülü kazanan 3 kişilik ekip Kopenhag kent inceleme gezisi ödülünü kazandı...

Business İstanbul ve İstanbul Bilgi Üniversitesi işbirliği ile Bilgi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık, İç Mimarlık ve Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü öğrencilerinin katılımı ile gerçekleşen "Lobi ve Ofis Katı Mekansal Düzenleme ve Özgün Obje Tasarımı Yarışması” sonuçlandı.

Mekansal düzenleme yarışmasında birincilik ödülünü kazanan İdil Işıksoy, Mina Ada Yancı ve Baykal Önal, Kopenhag kent inceleme gezisi ile ödüllendirildi.

SVR Gayrimenkul Yatırım Yönetim Kurulu Üyesi Hazreti Akdemir, Bilgi Üniversitesi ile işbirliğine girmelerinin en önemli nedeninin üniversitenin model olması gereken bir eğitim programıyla gençlerin yaratıcı yönlerini açığa çıkarmak konusunda gerçekleştirdiği çalışmalar olduğunu belirterek, sektörün genç ve yenilikçi fikirlere büyük ihtiyaç duyduğunu kaydetti.


"Business İstanbul İç Mekan Tasarım Yarışması’nın Sonuçları Belli Oldu" haberine ait yorum yok

Yorum Yap