Business İstanbul Yüzde 30’unu Dubai’de Bıraktı!

17 Eylül 2015
PAYLAŞ
Business İstanbul Yüzde 30’unu Dubai’de Bıraktı!

Business İstanbul projesi, Cityscape Global 2015 fuarında ilk etabının yüzde 30'unun satışını gerçekleştirdi.

SVR Gayrimenkul Yatırım, 8-10 Eylül tarihleri arasında Dubai'de gerçekleştirilen Cityscape Global 2015'ten dev satışla döndü. Firma Business İstanbul projesinin yüzde 30'unun satıldığını duyurdu. Dubai World Trade Center'da düzenlenen dev etkinlikte Business İstanbul projesi büyük ilgi gördü. SVR Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Çubukçu, projenin diğerlerinden farklı ve öne çıkan ayrıcalığının kiralama görüşelerinin satış işlemleriyle paralel biçimde yürütülmesi olduğunu beilrterek:

Dubai'de gerçekleştirilen dev etkinlikte İstanbul'un büyük bir ilgi gördüğü ve ilk kez katıldıkları fuardan büyük bir başarı ile döndüklerini söyleyen Çubukçu, beklentilerinin çok üzerinde satış sözleşmeleri gerçekleştirdiklerini belirtti. Çubukçu:

"Büşteri ağımızı genişleddik. Bir kısmıyla da İstanbul'da görüşmek üzere anlaşmalar yaptı. Anadolu Yakası'ndaki finans merkezi yatırımlarının hız kazanması ve projemizin Marmaray'ın çok yakınınındaki konumu değer artışını sağladı. Ortadoğulu yatırımcı, ilk kez Anadolu Yakası'na yöneldi. Önümüzdeki günlerde, bölgedeki diğer etkinliklere de katılmayı düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.

İş dünyasına yönelik teknolojik donanımıyla dikkat çeken Business İstanbul,iş modeli ve esnek seçenekleriyle firmalara prestij sunmayı hedefliyor. E-5 Göztepe lokasyonunda yer alan proje, bin 440 ila bin 505 metrekarelik ofis katlarına sahip.


"Business İstanbul Yüzde 30’unu Dubai’de Bıraktı!" haberine ait 1 yorum

erdinç karataş

08 Apr 2016, 03:17

merhabalar business yapı elimde 1200 m2 arsa bulunmaktadır 120 daire çıkmaktadır ilgilenirseniz yardımcı ola bilirim

Yorum Yap