Çamlıca Yolları Asfaltlanıyor!

Gaziantep Şahinbey'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

17 Eylül 2015
Çamlıca Yolları Asfaltlanıyor!

Şahinbey Belediyesi tarafından yürütülen kentsel dönüşümle birlikte yapılan Çamlıca Konutları’nda, alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfaltlama çalışmalarında da sona gelindi…

Şahinbey Belediyesi tarafından yürütülen kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Nuripazarbaşı, Çamlıca ve Sakarya mahallelerinde kamulaştırılarak yıkılan evlerin yerine yapılan Çamlıca Konutları tamamlandı. Mahallede ki yeni imar planına göre konutların çevresinde ve içerisinde yer alan yollarda ise alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfaltlama çalışmaları devam ediyor.

“ÇAMLICADA ALT VE ÜST YAPI ÇALIŞMALRI YAPILDI”
Asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yeni imar planıyla birlikte Çamlıca Mahallesi’nde yeni yollar açıldığını belirterek, “Yaptığımız kentsel dönüşüm çalışmalarıyla birlikte Çamlıca Konutlarımız tamamlandı. Konutlarımızın büyük kısmına vatandaşlarımız taşındı. Burada yeni imar planına göre açılan yollarımız var. Bu yollarda ki alt yapı çalışmaları tamamlandı. Şimdi asfalt kaplama yapıyoruz. Bunun yanı sıra yeni imar planına burada ayırdığımız park alanı var. Bu alanın yapılması ve eski park alanın yenilenmesiyle birlikte mahallemize iki adet park kazandırmış olacağız. Çamlıca konutlarımız içerisindeki sosyal tesisimiz, taziye evimiz ve spor salonumuz tamamlandı. Yeni açılan sokaklarımızla, sosyal donatılarla, 6 şeritli yoluyla güzel bir yaşam alanı oldu. Çamlıca Mahallemizin Çamlıca Konutlarımızın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Çamlıca Mahalle Muhtarı Hasan Yanardağ ise, yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Belediyemizin çalışmalarından gayet memnunuz. Yaptığı çalışmalardan dolayı başkanımıza çok teşekkür ederim. Başkanımıza sıkıntılarımızı ilettiğimizde, “yakın zamanda yaparız” dedi.

Gerçekten de yakın zamanda bütün eksiklerimizi giderdiler. Çalışmalarla birlikte mahallemiz güzelleşti. Gerçekten çok teşekkür ederiz” diye konuştu. İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Çin gökdelen inşaatında Amerika’yı geride bıraktı

Çin gökdelen inşaatında Amerika’yı geride bıraktı

Yıllarca gökdelen sayısı ile şampiyonluğu elinde tutan New York’u son 9 yılda inşa edilen gökdelenle

16 Ekim 2017


Dünyanın en pahalı evinin fiyatı düştü

Dünyanın en pahalı evinin fiyatı düştü

Dünyanın en pahalı evi olarak gösterilen Villa Les Cedres malikanesinin fiyatı 686 milyon dolar düşt

15 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.