Carlson Rezidor Türkiye'de otel açıyor

Dünyanın önde gelen otelcilik şirketlerinden Carlson Rezidor Türkiye'de 7 otel açmayı planlıyor.

13 Temmuz 2017
Carlson Rezidor Türkiye'de otel açıyor Dünyanın önde gelen otelcilik şirketlerinden Carlson Rezidor Türkiye'de 7 otel açmayı planlıyor.

Carlson Rezidor Hotel Grup'un Türkiye'de 7 otel açmaya hazırlandığı öğrenildi. Bu otellerin 4'ü İstanbul'da olacakken 1'er tane de İzmir, Samsun ve Diyarbakır'da yer alacak. Öte yandan otellerin bu yıl içerisinde açılacağı planlanıyor.

''TÜRKİYE PAZARINDA OLMAKTAN MEMNUNUZ''

Carlson Rezidor Hotel Group Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Bölgesi Başkan Yardımcısı Mark Willis, grubun Türkiye'deki yatırımlarını değerlendirdi. 2017 yılının kendileri için önemli bir yıl olduğunu ifade eden Willis, Türkiye'de olduklarından dolayı memnuniyet duyduklarını belitti. Willis, Carlson Rezidor'un Türkiye'de açmaya hazırlandığı 7 otelle son yıllarda ekiplerinin yaptığı çalışmalarının karşılığını alacaklarını söyledi. Ayrıca Türk otel sahiplerinin kendilerine olan güveni de gördüklerini dile getiren Willis, bu durumdan ötürü de mutlu olduklarını ifade etti.

''BÖLGEDE CİDDİ İŞ POTANSİYELİ YARATACAĞIZ''

Mark Willis, Türkiye'nin otelcilik anlamında ciddi bir pazar olduğunun altını çizerken bu coğrafyada büyüdüklerinden dolayı memnun olduklarını dile getirdi. Türkiye'deki yatırımlarıyla önemli bir iş istihdamının da doğacağının belirten Willis, ''Halihazırda işletmesini üstlendiğimiz 13 otelimiz ve geliştirmekte olduğumuz 10 yeni otelimiz bulunuyor, böylece önümüzdeki bir kaç yıl içerisinde 5.000 oda ile Türkiye'de faaliyet göstermeye devam ediyor olacağız.'' şeklinde konuştu.

Otel yapıları hakkında da kısa açıklamada bulunan Mark Willis, ''İkonik ve şık Radisson Blu, yeni bir enerjiye sahip olan ekonomik Park Inn by Radisson yeni destinasyonlara geliyor.'' dedi.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Sinpaş Gökorman projesi lansmana özel indirim avantajlarıyla satışa çıktı

Sinpaş Gökorman projesi lansmana özel indirim avantajlarıyla satışa çıktı

Sinpaş GYO, Anadolu Yakası’nda 18. proje olma özelliği taşıyan Sinpaş Gökorman projesinin lansmanını

22 Eylül 2017


Regus’un Türkiye ofislerinin sayısı 24'e çıktı

Regus’un Türkiye ofislerinin sayısı 24'e çıktı

Türkiye’de hazır ofis alanları ile ilgili faaliyetlerini yürüten Regus, Türkiye’deki ofis alanı yatı

22 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat