Çekmeköy Konut Projeleri

İstanbul Çekmeköy'de en yeni konut projelerinin fiyat, teslim tarihi, ödeme, kat planları ve konum bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

17 Kasım 2015
Çekmeköy Konut Projeleri

2016'da hizmete açılması planlanan Üsküdar Çekmeköy metro hattı ile bir anda yatırımcıların akınına uğrayan Çekmeköy'de konut yatırımları hız kesmeden devam ediyor. işte Anadolu Yakası'nın prim potaniyeli yüksek semtleri arasında başı çeken Çekmeköy konut projeleri...

Anadolu Yakası'nın parlayan yıldızı Çekmeköy, yükselişini sürdürmeye devam ediyor. İstanbul'un son birkaç yıldır öne çıkan semtleri arasında yer alan Çekmeköy yeni konut yatırımaları ile dikkat çekiyor.

İstanbul'un prim potansiyeli yüksek semtleri arasında gösterilen Çekmeköy, 2016'da hizmete açılması planlanan Üsküdar Çekmeköy metro hattı ile yatırımcıların akınına uğradı.

Bölgede çok sayıda markalı konut projeleri bulunuyor. Çekmeköy konut projeleri fiyatları ise ortalama 200-250 bin civarında.

Özellikle aileler tarafından tercih edilen Çekmeköy'deki projelerin çoğunluğu butik konseptte tasarlanıyor.

Şimdi gelin Çekmeköy'deki yatırım fırsatlarına göz atalım. İşte Çekmeköy konut projeleri...

AMLIK 18

ÇAMLIK 18'DE SON 4 KONUT. ARALIK TESLİM
Çamlık 18 projesi Mika İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Anadolu Yakası konut projesi Çamlık 18 Çekmeköy'de büyüklükleri 72 ile 120 metrekare arasında değişiyor. Projede 2+1 ve 2+1 dubleks seçenekleri yer alıyor. Son 4 konutun satışta olduğu Çamlık 18 Çekmeköy fiyatları ise 275 bin TL'den başlıyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen projede konut teslimlerinin Aralık sonu yapılması planlanıyor.

EFEDRA EKMEKY

EFEDRA ÇEKMEKÖY'DE 36 AY 0 FAİZLE
Efedra Çekmeköy, Ary Yapı tarafından inşa ediliyor. Toplam 92 konuttan oluşan Efedra Çekmeköy projesinde 1+1'den 6+1'e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Efedra Çekmeköy fiyatları 270 bin TL'den başlıyor. Mayıs 2016'da konut teslimleri yapılması planlanan projede 36 ay 0 faizle konut sahibi olunabiliyor.

216 BUTK PLUS

216 Butik PLUS'TA HİÇ PEŞİNATSIZ
216 Butik Plus fiyatları 263 bin TL'den başlıyor. Hiç peşinatsız konut sahibi olunabilen 216 Butik Plus Çekmeköy projesinde yüzde 25 peşinat teslimde ödeniyor. 2 blokta toplam 123 konuttan oluşan 216 Butik Plus Çekmeköy projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Projede konut teslimlerinin 2016 yılının ilk aylarında yapılması planlanıyor. 216 Butik Plus Residence projesi 216 Yapı güvencesiyle inşa ediliyor.

park ekmeky

PARK ÇEKMEKÖY'DE HEMEN TESLİM
Park Çekmeköy projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Habitat inşaat tarafından hayata geçirilen Çekmeköy konut projesi Park Çekmeköy fiyatları ise 169 bin TL'den başlıyor. Konut teslimleri hemen yapılan Park Çekmeköy projesinde konutların büyüklükleri 85 ile 149 metrekare arasında değişiyor. Projede toplam 55 konut yer alıyor.

EKMEKY FOREST

ÇEKMEKÖY FOREST ARALIK'TA TESLİM
Çekmeköy Forest projesi Vizyon İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Toplam 56 konuttan oluşan Çekmeköy Forest projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Çekmeköy Forest fiyatları ise 210 bin TL'den başlıyor. Konut teslimleri Aralık sonunda yapılması planlanan projede banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor.

<a href=Dekon Silva" src="https://www.yeniemlak.com/wp-content/uploads/2015/11/dekon-silva.jpg" height="500" class="alignnone wp-image-78726 size-full">

DEKON SİLVA'DA TESLİMLER BAŞLADI
Dekon Silva projesi Dekon İnşaat güvencesiyle hayata geçiriliyor. 12 bin 700 metrekare alan üzerinde yükselen Çekmeköy Dekon Silva projesinde, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Normal dairelerin yanı sıra bahçe ve çatı dubleksi de bulunuyor. Dekon Silva projesinde konut teslimleri hemen yapılıyor.

AMLI VAD KONAKLARI

ÇAMLI VADİ'DE 490 BİN TL'YE VİLLA
Çamlı Vadi Konakları projesinde daire teslimleri hemen yapılıyor. 12 bin 100 metrekare alan üzerinde yükselen Çamlı Vadi Konakları Çekmeköy projesinde toplam 14 konut yer alıyor. Projede konutların tamamı 185 metrekare 5+2 villalardan oluşuyor. Çamlı Vadi Konutları fiyatları 490 bin TL'den başlıyor. Projede banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Polat Ev Göztepe cazip ödeme seçenekleriyle satışta

Polat Ev Göztepe cazip ödeme seçenekleriyle satışta

Hem tasarım ve konumuyla hem de cazip ödeme seçenekleriyle yatırımcıların dikkatini çeken Polat Ev G

19 Ekim 2017


İzmir Selçuk Belediyesi 8.6 milyon TL'ye arsa satacak

İzmir Selçuk Belediyesi 8.6 milyon TL'ye arsa satacak

İzmir Selçuk Belediye Başkanlığı, Selçuk ilçesi İsabey Mahallesi’nde konumlanan arsanın satışı için

19 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.