Çeşme Jardin Eden Fiyatları 1 Milyon 562 Bin TL’den Başlıyor

Son 10 villanın satış devam eden Çeşme Jardin Eden fiyatları 1 milyon 652 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

04 Ekim 2016
Çeşme Jardin Eden Fiyatları 1 Milyon 562 Bin TL’den Başlıyor Son 10 villanın satış devam eden Çeşme Jardin Eden fiyatları 1 milyon 652 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

Pana Yapı tarafından hayata geçirilen Çeşme Jardin Eden projesi İzmir Çeşme'de yer alıyor. Jardin Eden projesinin 44 villa ve 3 konaktan oluşan ilk etabında son 10 villanın satışı devam ediyor.

Toplam 124 metrekare alanla Çeşme'nin en büyük projesi ünvanını taşıyan Çeşme Jardin Eden projesi 118 adet villa ve 6 konakta 60 adet rezidans daireden meydana geliyor. Her villanın denize baktığı Jardin Eden Çeşme projesinde yılın 12 ayı boyunca yaşama imkanı sunuluyor.

Çeşme Jardin Eden fiyatları 1 milyon 652 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 150 milyon TL'nin üzerinde yatırımla yaşama geçirilen projenin ilk etabında teslimlerin 2017 yılının Haziran ayında yapılması planlanıyor.

Çeşme Jardin Eden projesinden villa sahibi olmak isteyenlere 15 Ekim'e kadar yüzde 20 peşinat avantajı sunuluyor. Kalan tutar ise yüzde 0,70 faizle 120 aya kadar vadelendirilebiliyor.

Bölgenin en büyük marinası olacak olan Şifne Marina'ya yakın mesafede yükselen Çeşme Jardin Eden projesi Ilıca Plajı ile Alaçatı merkeze 6 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Güney Fransa ve Ege mimarisinden esinlenerek tasarlanan Çeşme Jardin Eden projesinde;
- Her villaya özel yüzme havuzu,
- Çocuk havuzu
- Fitness center
- Sauna
- Hamam
- Müştemilat evi
- Otopark yer alıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.