Çiçek Evler Mavi Yaka Konutları Satış Aşamasında!

Çiçek Kardeşler İnşaat tarafından inşa edilen Çiçek Evler Mavi Yaka projesindeki konutların satışları başlıyor...

07 Temmuz 2017
Çiçek Evler Mavi Yaka Konutları Satış Aşamasında! Çiçek Kardeşler İnşaat tarafından inşa edilen Çiçek Evler Mavi Yaka projesindeki konutların satışları başlıyor...

75 KONUTLUK BİR PROJE
15 bin 400 metrekarelik arsa üzerinde yükselen proje, İzmir'in en gözde bölgelerinden biri olan Güzelbahçe'de hayata geçiriliyor. 15 blokta 75 daireden meydana gelen projedeki bloklar zemin+3 katlı olarak tasarlanıyor. 21 bin
metrekare inşaat alanına sahip olan projede 3+1, 4+1, 5+1 tipinde daire ve dubleksler satışa sunuluyor.

DAİRE BÜYÜKLÜKLERİ
Estetik mimariye sahip bloklardan oluşan proje kapsamında satışa sunulan dairelerin büyüklükleri 160 metrekare ile 350 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

ÇEVREYE DUYARLI BİR PROJE
Deniz manzaralı dairelere sahip olan Çiçek Evler Mavi Yaka projesi, Çevreye Duyarlı Yeşil Bina Sertifikası'na aday bir proje olarak öne çıkıyor. Yüzde 70 oranında yeşil alanla kaplı olan projede güneş panelleri ve elektrikli araç şarj istasyonları yer alıyor.

KONUT TESLİMLERİ 2018 ARALIK'INDA
Tenis, basketbol, voleybol ve mini futbol alanları ile açık otopark ve hobi bahçelerini hizmete sunan projedeki konutların teslimlerinin 2018 senesinin Aralık ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.