Cihan İnşaat’tan Hoşdere’de Bin Konutluk Yeni Proje

Emlak Konut GYO Hoşdere 5. etap ihalesini 156 milyon 500 bin TL hasılat taahhüdü ile kazanan Cihan İnşaat, Emlak Konut ile sözleşme imzaladı. Firma arsa üzerinde konut ve ticari ünitelerden oluşan bin bağımsız birim geliştirmeyi planlıyor...

18 Haziran 2016
Cihan İnşaat’tan Hoşdere’de Bin Konutluk Yeni Proje Emlak Konut GYO Hoşdere 5. etap ihalesini 156 milyon 500 bin TL hasılat taahhüdü ile kazanan Cihan İnşaat, Emlak Konut ile sözleşme imzaladı. Firma arsa üzerinde konut ve ticari ünitelerden oluşan bin bağımsız birim geliştirmeyi planlıyor...

Emlak Konut’un Hoşdere 5.Etap ihalesini 156 milyon 500 bin lira hasılat taahhüdü ile kazanan Cihan İnşaat, Emlak Konut GYO ile sözleşme imzaladı. İmzalar atılır atılmaz çalışmalara hız veren Cihan İnşaat, arsa üzerinde karma bir proje yapacak.

Cihan inşaat İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Bengi Hışır, bölgeye inandıklarını, Avrupark Bahçekent projesinden ev alanların kar elde ettiğini, yeni projede de kazan kazan ilkesiyle herkesin kazanacağını kaydetti.

Hoşdere 5. etap projelerinin yaklaşık bin adet bağımsız birimden oluşacağını belirten Hışır, yeni yapacakları ticari üniteler ve konutlardan oluşacak proje için kapsamlı bir araştırma başlattıklarını söyledi.

YABANCIYA ROADSHOW
Yeni projelerini yabancılara tanıtmak için roadshow düzenleyeceklerini belirten Hışır, şimdiden büyük yabancı alıcılar projemizle ilgilenmeye başladı dedi.

Projenin lokasyonuna dikkat çeken Hışır; “Emlak Konut GYO öncülüğünde kurulan, altyapısı hazır olan bölgede markalı konutların yanısıra göletler, piknik alanları, yürüme ve spor alanlarını içinde barındıran dev şehir parkı bulunuyor. Tem otoyolu ve yeni yapılacak Kuzey Marmara Otoyol bağlantı yolları üzerinde yer alan Hoşdere 5.Etap proje alanı planlanan metro hattı, banliyö tren hattı ve Bahçeşehir’e yakınlığı ile dikkat çekiyor” ifadesinde bulundu.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Tem Avrasya Konutları 10 bin lira peşinatla ev sahibi yapıyor

Tem Avrasya Konutları 10 bin lira peşinatla ev sahibi yapıyor

Tem Avrasya konutları 507 bin lira ile 1 milyon 250 bin lira arasında değişen fiyatlarıyla Fuzul ve

25 Eylül 2017


Sakarya’da 4 arsa 9 milyon liraya satışa çıktı

Sakarya’da 4 arsa 9 milyon liraya satışa çıktı

Serdivan Belediye Başkanlığı, Sakarya’nın Serdivan ilçesinde konumlanan toplam 4 arsayı ihale yoluyl

25 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat