Cihan İnşaat’tan Hoşdere’de Bin Konutluk Yeni Proje

18 Haziran 2016
PAYLAŞ
Cihan İnşaat’tan Hoşdere’de Bin Konutluk Yeni Proje
Emlak Konut GYO Hoşdere 5. etap ihalesini 156 milyon 500 bin TL hasılat taahhüdü ile kazanan Cihan İnşaat, Emlak Konut ile sözleşme imzaladı. Firma arsa üzerinde konut ve ticari ünitelerden oluşan bin bağımsız birim geliştirmeyi planlıyor...

Emlak Konut’un Hoşdere 5.Etap ihalesini 156 milyon 500 bin lira hasılat taahhüdü ile kazanan Cihan İnşaat, Emlak Konut GYO ile sözleşme imzaladı. İmzalar atılır atılmaz çalışmalara hız veren Cihan İnşaat, arsa üzerinde karma bir proje yapacak.

Cihan inşaat İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Bengi Hışır, bölgeye inandıklarını, Avrupark Bahçekent projesinden ev alanların kar elde ettiğini, yeni projede de kazan kazan ilkesiyle herkesin kazanacağını kaydetti.

Hoşdere 5. etap projelerinin yaklaşık bin adet bağımsız birimden oluşacağını belirten Hışır, yeni yapacakları ticari üniteler ve konutlardan oluşacak proje için kapsamlı bir araştırma başlattıklarını söyledi.

YABANCIYA ROADSHOW
Yeni projelerini yabancılara tanıtmak için roadshow düzenleyeceklerini belirten Hışır, şimdiden büyük yabancı alıcılar projemizle ilgilenmeye başladı dedi.

Projenin lokasyonuna dikkat çeken Hışır; “Emlak Konut GYO öncülüğünde kurulan, altyapısı hazır olan bölgede markalı konutların yanısıra göletler, piknik alanları, yürüme ve spor alanlarını içinde barındıran dev şehir parkı bulunuyor. Tem otoyolu ve yeni yapılacak Kuzey Marmara Otoyol bağlantı yolları üzerinde yer alan Hoşdere 5.Etap proje alanı planlanan metro hattı, banliyö tren hattı ve Bahçeşehir’e yakınlığı ile dikkat çekiyor” ifadesinde bulundu.

"Cihan İnşaat’tan Hoşdere’de Bin Konutluk Yeni Proje" haberine ait yorum yok

Yorum Yap