Çıldır Küçük Sanayi Sitesinin Temeli Atıldı!

Ardahan Çıldır'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

07 Ekim 2015
Çıldır Küçük Sanayi Sitesinin Temeli Atıldı!

Ardahan Çıldır'da Çıldır Belediye Başkanlığı tarafından hayata geçirilecek Küçük Sanayi sitesinin temeli atıldı...

AK parti Ardahan İl Başkanı Yusuf Demirci, Ak Parti mİlletvekili adayları Prof. Dr. Orhan Atalay ve Veteriner Hekim Yunus Baydar, İlçe Başkanı Ahmet Rıfat Vural, İl Genel Meclis Üyesi Etem Özcan, Kurum Amirleri ve Çıldır Halkının katılımıyla gerçekleşen temel atma töreninde Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu ; Çıldır Halkına verdiğimiz sözleri yeri getirmek için canla başla çalışıyoruz. Bugün temelini atacağımız sanayi sitesi projesinin onaylanmasında emeği geçen sayın AK Parti Ardahan Milletvekilimiz Orhan Atalay´a da sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum. Sanayi sitemizle 10 iş yerimiz hizmet verecek olup, kış gelmeden faaliyete geçirmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Verdiğimiz sözleri yerinde getirmenin gururuyla burada bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür eder, sanayi sitemizin ilçemize hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

Ak Parti Ardahan Milletvekili adayları Prof. Dr. Orhan Atalay ve Veteriner Hekim Yunus Baydar´da selamlama konuşması yaparak “ Sayın başkanımızın Çıldır´ın kalkınması konusunda özverili bir şekilde çalışmaktadır. Bu yatırımda Çıldır´a ve Çıldır halkına hayırlı olmasını temenni ederiz” dediler. İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Hilltown AVM Küçükyalı 27 Ekim’de ziyaretçilere açılacak

Hilltown AVM Küçükyalı 27 Ekim’de ziyaretçilere açılacak

Küçükyalı’da hayata geçirilen Hilltown AVM projesi 27 Ekim Cuma günü kapılarını açacak.

17 Ekim 2017


RE/MAX Türkiye ücretsiz kariyer semineri düzenleyecek

RE/MAX Türkiye ücretsiz kariyer semineri düzenleyecek

Girişimciliğe teşvik edici çalışmalar yürüten RE/MAX Türkiye, gayrimenkul sektöründe çalışan ya da ç

17 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.