Çin’in İzmir Başkonsolosluğu Açıldı!

İzmir Narlıdere'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

29 Eylül 2015
Çin’in İzmir Başkonsolosluğu Açıldı!

Çin Halk Cumhuriyeti Başkonsolosluğu İzmir'de açıldı...

Çin Halk Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosluğu açılış töreni ve Çin Halk Cumhuriyeti 66’ıncı kuruluş yıldönümü kutlamaları Kaya İzmir Thermal& Convention’da gerçekleşti.

Çin'in Ankara Büyükelçisi Yu Hongyang ve Çin Halk Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosu Gaochao Su’nun ev sahipliğinde gerçekleşen törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı Binali Yıldırım, İzmir Valisi Mustafa Toprak, İzmir Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur dahil Çin ve Türkiye'den 300'den fazla temsilci katıldı.

Xİ JİNPİNG TÜRKİYE’YE GELECEK
Büyükelçi Yu Hongyang açılış töreninde yaptığı konuşmada, 2015 yılında Türkiye-Çin ilişkilerinde büyük gelişme yaşandığına işaret ederek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın temmuz ayında Çin'i ziyaret ettiğini, Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping'in de Kasım ayında G-20 zirvesi vesilesiyle Türkiye'ye geleceğini vurguladı.

Kadim İpek Yolunun yeniden canlandırılmasını öngören 'Bir Kuşak-Bir Yol' girişiminin, Türkiye'nin kendi kalkınma hedefleriyle örtüşmesini arzuladıklarına dikkat çeken Yu, bu girişimin, Çin-Türkiye işbirliğinin ufkunu genişleteceğini kaydetti. Çin Halk Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosu Su Gaochao, İzmir kentinin Çin ile Türkiye arasında köprü rolü oynaması için ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti. Su, Çin halkının İzmir halkıyla bağlantıyı güçlendirmesi için çaba harcayacağını söyledi. İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Hilltown AVM Küçükyalı 27 Ekim’de ziyaretçilere açılacak

Hilltown AVM Küçükyalı 27 Ekim’de ziyaretçilere açılacak

Küçükyalı’da hayata geçirilen Hilltown AVM projesi 27 Ekim Cuma günü kapılarını açacak.

17 Ekim 2017


RE/MAX Türkiye ücretsiz kariyer semineri düzenleyecek

RE/MAX Türkiye ücretsiz kariyer semineri düzenleyecek

Girişimciliğe teşvik edici çalışmalar yürüten RE/MAX Türkiye, gayrimenkul sektöründe çalışan ya da ç

17 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.