Cityist Offices Piyalepaşa ile iş dünyasına yeni bir soluk

Beyoğlu’nda yükselen Cityist Offices Piyalepaşa projesi, 1 milyon 440 bin avrodan başlayan fiyatlarla iş dünyasına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

10 Ağustos 2017
Cityist Offices Piyalepaşa ile iş dünyasına yeni bir soluk Beyoğlu’nda inşa edilen Cityist Offices Piyalepaşa, Meydanbey ve Pam Yapı işbirliği ile yükseliyor. Toplam bin 990 metrekare alan üzerine inşa edilen Cityist Offices Piyalepaşa projesi ticari konsepte, 7 katlı tek blok olarak tasarlanıyor.

Proje, toplam 14 bin 145 metrekare esnek ofis alanına sahip. Cityist Offices Piyalepaşa projesindeki ofis katlarının metrekareleri ise 800 ile bin 600 arasında değişiklik gösteriyor. Avrupa Yakası’nın en gözde ve ulaşım açısında avantajlı bir konumu olan Beyoğlu’nda temelleri atılan projenin teslim tarihi ise Aralık 2018 olarak belirlendi. Cityist Offices Piyalepaşa, 1 milyon 440 bin avrodan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Proje, ofis sahibi olmak isteyenlere banka kredisi seçeneği de sunuyor.

İş dünyasının yeni adresi olmaya aday olan proje, Dolapdere bölgesindeki konumu, 8 bin 500 metrekarelik ofis alanı, açılabilir pencereleri ve yeşil alanlarıyla ön plana çıkıyor. Ferah ve geniş ofis konsepti ile dizayn edilen proje, zemin katta 5 metre diğer katlarda ise 3,5 metrelik ofis yükseklikleri ile dikkat çekiyor.

Lokasyon açısından avantaj sağlayan Cityist Offices Piyalepaşa projesi, Karaköy’e 2,35 kilometre, Eminönü’ne 2,77 kilometre, Beşiktaş’a 3,45 kilometre, E5 karayoluna 1,75 kilometre, E6 karayoluna 5,77 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 5,45 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 9,50 kilometre, Çağlayan Adliye Sarayı’na 3,13 kilometre, Haliç Kongre Merkezi’ne 2,36 kilometre, metrobüse 3,20 kilometre, metroya 2,25 kilometre, Atatürk Havalimanı’a 14,30 kilometre ve Galata Kulesi’ne 2 kilometre mesafede konumlanıyor.

Ayrıca sosyal donatı açısından da zengin olan Cityist Offices Piyalepaşa projesi iç içe ofis ortamı anlayışını yıkacak şekilde tasarlanıyor. Projede kafe, teras, peyzaj, güvenlik, 2 katlı 4 bin 200 metrekarelik açık ve kapalı otopark bulunuyor.

 


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.