CNR Emlak ilk kez Ankara’da yapılacak

CNR Emlak İstanbul Fuarı, Bakanlık ve TOKİ desteği ile bu yıl ilk kez Ankara’da gerçekleşecek.

08 Ağustos 2017
CNR Emlak ilk kez Ankara’da yapılacak Türkiye’de gayrimenkul sektöründe gerçekleştirilen ilk ve tek uluslararası fuar olan CNR Emlak İstanbul, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın himayesine alınarak bu yıl ilk kez Ankara’da düzenlenecek. Türkiye ekonomisi içinde ciddi bir yere sahip sektörlerden biri olan gayrimenkul için kritik bir öneme sahip olan Gayrimenkul Yatırımları Projeleri ve Finansmanı Fuarı’nın (CNR Emlak Ankara) 7-10 Eylül tarihleri arasında ATO Congresium'da düzenleneceği açıklandı. Emlak sektörünün öncü firmalarının da dev projeleriyle katılacağı, ulusal ve uluslararası yatırımcıların ilgi odağı olacak fuarın organizasyonu, CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından yapılacak. Ayrıca gerçekleştirilecek olan fuarı, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) da destekliyor.

“FUARIN BAŞARISINI ANKARA’YA TAŞIMAK İSTİYORUZ”

Fuarın Türk gayrimenkul sektörü için kilit bir anlam taşıdığına ve kamu kesimi tarafından da büyük destek gördüğüne vurgu yapan CNR Holding Genel Koordinatörü Cem Şenel, “CNR Emlak İstanbul'u 5 yıldır kesintisiz olarak düzenliyoruz. Buradaki başarımızı büyük ölçekli kentsel dönüşüm projelerinin yanı sıra konut, alışveriş merkezi, otel, ofis, plaza projeleri ve kamu yatırımları ile de gelişimini sürdüren gayrimenkulün göz bebeği Ankara'ya taşımak istedik. Başkentimize İstanbul'daki gibi güçlü bir uluslararası fuar kazandırma mücadelemizde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bizi yalnız bırakmayarak, büyük destekler sundular. Bakanlığın desteği bizim motivasyonumuzu daha da artırdı. Bakanlıktan aldığımız desteğin de gücü ile Ankara'ya, İstanbul'daki gibi güçlü ve istikrarlı bir uluslararası fuar kazandırmak için var gücümüzle çalışıyoruz” diye konuştu.

“ANKARA İLE İSTANBUL ARASINDAKİ FARK AZALIYOR”

Dinamik nüfus artışıyla birlikte Ankara’da emlak piyasasının her geçen gün daha da canlandığını belirten Şenel, “Ankara'da konut satışları önemli ölçüde arttı. Türkiye'de konut inşasında ve satışında birinci sıradaki İstanbul ile ikinci sıradaki Ankara arasındaki fark giderek azalıyor. Başkent özellikle Arap turistlerin de gözdesi bir şehrimiz olmasıyla da dikkat çekiyor. Emlak sektörü için cazibe merkezi olan Ankara'da başarılı işler yapmamız için hiçbir engelimiz yok. Ankara emlak piyasasının gücüne yakışır fuar düzenleyecek olmak bizi onurlandırıyor” ifadelerini kullandı.

Cem Şenel, fuar için yurt dışında yapılan çalışmaların bir sonucu olarak Rusya, Gürcistan, Ukrayna, Kuzey Afrika ve Orta Doğu'dan da çok sayıda alıcı ve yatırımcı katılımı beklediklerini sözlerine ekledi.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Sinpaş Gökorman projesi lansmana özel indirim avantajlarıyla satışa çıktı

Sinpaş Gökorman projesi lansmana özel indirim avantajlarıyla satışa çıktı

Sinpaş GYO, Anadolu Yakası’nda 18. proje olma özelliği taşıyan Sinpaş Gökorman projesinin lansmanını

22 Eylül 2017


Regus’un Türkiye ofislerinin sayısı 24'e çıktı

Regus’un Türkiye ofislerinin sayısı 24'e çıktı

Türkiye’de hazır ofis alanları ile ilgili faaliyetlerini yürüten Regus, Türkiye’deki ofis alanı yatı

22 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat