CNR Expo 2014 Emlak Fuarı Başladı

11 Eylül 2014
PAYLAŞ
CNR Expo 2014 Emlak Fuarı Başladı

Emlak sektörünün en önemli projelerinin bir araya geldiği CNR EXpo Emlak 2014 Fuarı bugün başladı.

Türkiye’nin en büyük konut projelerinin sergileneceği, sektörün önemli isimlerinin bir araya geleceği ve emlak ofisleri için önemli bilgilerin aktarılacağı CNR Expo 2014 Emlak Fuarı, 11 Eylül'de CNR Expo Fuar Merkezinde başladı.

Fuarda sektörün önemli temsilcileri bir araya geliyor. Emlak ofisleri, firmalarla tanışma ve bilgi alma fırsatı buluyor.

EMLAK OFİSLERİNE ÜCRETSİZ

CNR Expo Hall 4 Konferans Alanı'nda gerçekleşecek toplantı katılımı tüm emlak ofislerine ücretsiz olacak.

CNR EXPO KONUT İŞYERİ SATINALMA KİRALAMA VE FİNANSMAN FUARI

Gayrimenkul yatırımcıları tarafından büyük ilgi gören CNR Emlak Fuarı, 11-14 Eylül 2014 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleştirilecek. Bu yıl iki kat büyümesi beklenen fuar, CNR Holding kuruluşu Sine Fuarcılık tarafından düzenleniyor.

BM TOPLANTISI GİBİ

CNR Emlak 2014 - Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı'nı 6 bini yurt dışından olmak üzere 35 bin yatırımcının ziyaret etmesi hedefleniyor. 200'e yakın projenin vitrine çıkacağı organizasyona Orta Doğu, AB Ülkeleri, Körfez Ülkeleri ve Türki Cumhuriyetler'den alıcı grupları gelecek. Özellikle Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Ürdün, İran ve Rusya'dan dev yatırımcıların ziyaret edeceği fuara yönelik olarak hedef bölgelerde sonuç odaklı çalışmalar yapılıyor.


"CNR Expo 2014 Emlak Fuarı Başladı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap