• Diğer Haberler
  • Çolakbayrakdar, “Semt Konağı Hanımların Ufkunu Açacak”!

Çolakbayrakdar, “Semt Konağı Hanımların Ufkunu Açacak”!

Kayseri Kocasinan'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

02 Ekim 2015
Çolakbayrakdar, “Semt Konağı Hanımların Ufkunu Açacak”!

Kocasinan Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla vatandaşlarının kişisel gelişimlerine katkı sağlamak, sosyal refahı artırmak amacıyla farklı, ilk ve yeni hizmetler sunmaya devam ediyor. Bunlardan biri olan Semt Konakları da ilgi çekiyor...

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, semt konaklarının özellikle hanımların ufkunu açıp kişisel gelişimlerine ve aile bütçesine önemli katkılar sağlayacağını söyledi.

Belediyelerin öncelikli görevinin yaşanabilir bir şehir sunarak vatandaşlarının hayatını kolaylaştırmak olduğunu vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, semt konaklarından yararlanacak mahallelerin muhtarlarına yapım ve kullanım amaçlarını anlatırken" İmar, ulaşım, yol, asfalt, kaldırım, park ve yeşil alan gibi hizmetlerin kalitesi elbette şehrin yaşanabilirliğini artırıyor. Sosyal refahı artıran, birlikteliğe ve kişisel gelişime katkı sağlayan, eğlendiren, dinlendiren imkan ve mekanlar da belediye hizmetleri açısından önemlidir. Biz de bu amaçla semt konakları ve kadın gelişim merkezleri gibi farklı projeleri şehrimize kazandırıp, vatandaşlarımızın kullanımına sunuyoruz. Semt konaklarında hanımlarımız kendilerini geliştirecek, ufuk açacak projelere kavuşacak, ailesinin maddi ve manevi zenginliğine katkı sağlayacak imkanlar bulacak " dedi.

Kocasinan Belediyesi tarafından yaptırılan ve açılışa hazır hale getirilen Semt Konaklarını yerinde inceleyerek son kontrolleri gerçekleştiren Başkan Çolakbayrakdar," Semt Konakları kültürel değerlerimizi, mahallenin sosyal dokusunu geleceğe aktaracak. Semt konakları, Kayseri'de ilk, farklı, yeni ve fonksiyonel bir yaşam merkezi olacak. Mahallenin pek çok farklı ihtiyacına çözüm getirecek, mahalleye renk katacak. Semt Konakları'nın donanımında her şey düşünüldü. Çocukların dersleri için yardımcı etüt programları düzenlenecek. Ödeme merkezi, muhtar evi, sohbet evi, taziye, nikah ya da hanımların toplantı yapabilecekleri çok amaçlı salonlar olacak. Çevre düzenlemesi ve son rötuşları yapıp iç tefrişiyle vatandaşımızın hizmetine açacağız. İnsanlar arasında kaynaşma ve dayanışmayı güçlendirmeyi hedefliyoruz" şeklinde sözlerini bitirdi.

Kocasinan Belediyesi'nin Beyazşehir, Kayabaşı, Ziya Gökalp, Mimarsinan, Mevlana, Boztepe ve Yeni Mahalle'deki semt konakları tefrişlerinin ardından önümüzdeki günlerde açılışı yapılarak hizmete sunulacak. İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Hamburger Kütahya’ya 1 milyar TL’lik kağıt fabrikası kuracak

Hamburger Kütahya’ya 1 milyar TL’lik kağıt fabrikası kuracak

Avusturyalı Prinzhorn Holding iştiraki Hamburger Containerboard, Kütahya’da 1 milyar TL yatırımla kâ

13 Eylül 2017


AYD ‘Söyleyeceklerimiz Var’ toplantısını İzmir'de düzenledi

AYD ‘Söyleyeceklerimiz Var’ toplantısını İzmir'de düzenledi

AYD, ‘Söyleyeceklerimiz Var’ isimli toplantının ikincisini bu yıl İzmir’de yaptı.

13 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat