Colorist Şile Satışa Çıktı

03 Haziran 2016
PAYLAŞ
Colorist Şile Satışa Çıktı
Çocuklara yönelik geliştirilen Colorist Şile satışa çıktı. Colorist Şile fiyatları 175 bin TL’den başlıyor...

“Çocuklar nerde oynasın” sloganı ile lanse edilen Colorist Şile satışa çıktı. CRF Yapı tarafından çocuk konseptiyle hayata geçirilen Colorist Şile projesinde tüm detaylar çocukların renkli dünyasına ve gelişimine hitap edecek şekilde tasarlanıyor.

2 etaptan oluşan CRF Yapı Colorist Şile projesinde ilk etapta toplam 90 konut yer alıyor. 17 dönüm alan üzerinde yükselen Colorist Şile projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor.

Bahçe katındaki evler kendi içinde dubleks evlerden oluşuyor. Toplam yüksekliği 6.50 metre olan konutların alt katları 2+1 ve 3+1 dubleks loft daireler olup, tavan yüksekliği 5 metreyi buluyor. Üst kattaki evler ise tek kat teraslı, 1+1 ya da 2+1 şeklinde inşa ediliyor. Tüm evlerin bahçe ve verandası olup, ayrıca her evin kendine ait 5 metrekarelik hobi bahçesi bulunuyor.Colorist Şile fiyatları ise şöyle;
1+1 daireler 175 bin TL’den
2+1 daireler 270 bin TL’den
3+1 daireler ise 350 bin TL’den başlıyor.

Mayıs 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan projede peşin ödemelerde yüzde 10 indirim yapılıyor. Yüzde 30 peşinatla konut sahibi olunabilen Colorist Şile projesinde 40 aya kadar taksit imkanı sunuluyor.Colorist Şile'de “Çocuklar nerde oynasın” sloganıyla yola çıktıklarını söyleyen CFR Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cafer İnan, hedef kitlelerinin çocuklu aileler olduğunu belirtti. Profesyonel, spor akademisi ve pedagojik formasyon eğitimi almış eğitmenlerin her yaş grubundaki çocuklarla ilgilendiğini vurgulayan İnan, yatırımcı ailelerin çocuklarını izlerken kendi çocukluklarına geri döneceklerini ifade etti.


"Colorist Şile Satışa Çıktı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap