Cordella Kartal Projesinde Yüzde 1 KDV Avantajı

Lansmana özel yüzde 12 indirim uygulanan Cordella Kartal projesinde fiyatlar 299 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

14 Mayıs 2016
Cordella Kartal Projesinde Yüzde 1 KDV Avantajı Lansmana özel yüzde 12 indirim uygulanan Cordella Kartal projesinde fiyatlar 299 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

Kayıhan Yapı e Scon Yapı ortaklığında hayata geçirilen Cordella Kartal projesi İstanbul Kartal'da yer alıyor. 7 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Cordella Kartal 3 blok halinde yükseliyor.

Cordella Kartal projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve bahçe katı tipinde toplam 215 konut ve 3 ticari birimden meydana geliyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri 55 metrekare ile 157 metrekare arasında değişiyor.

Yüzde 1 peşinat avantajı bulunan Cordella Kartal fiyatları 299 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede yüzde 12 lansman indirimi ve peşin ödemelerde buna ek olarak yüzde 8 ndirim uygulanıyor. Ayrıca yüzde 25 peşinatla 36 ay vade farksız ya da banka kredisi ile taksitlendirilebiliyor.

Sahile ve metroya 2 dakika mesafede yer alan Cordella Kartal projesi Sabiha Gökçen Havalimanı'na 12 dakika, Kartal İDO'ya 4 dakika, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 3 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Teslimlerin Aralık 2017'de yapılması planlanan Cordella Kartal projesinde;

- Açık yüzme havuzu
- Kapalı yüzme havuzu
- Güneşlenme terasları
- Fitness salonu
- Sauna
- Çocuk oyun alanları
- Süpermarket
- Otopark
- Güvenlik yer alıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.