Country Plus Corridor Projesi Haziran 2016’da Teslim

14 Ağustos 2015
PAYLAŞ
Country Plus Corridor Projesi Haziran 2016’da Teslim

FRH Yapı - ORN Yapı ortaklığının İzmir'de yükselen Country Plus Corridor projesi Haziran 2016'da teslim edilecek.

İzmir'in Menemen bölgesinde FRH Yapı - ORN Yapı ortaklığı tarafından 2 bin 500 metrekarelik alanda 24 konut kapasitesi ile inşa edilen Country Plus Corridor projesi, büyüklükleri 66 metrekare olan 1 oda 1 salon dairelerden meydana geliyor.

COUNTRY PLUS CORRIDOR PROJE DETAYLARI

FRH Yapı ve ORN Yapı ortaklığının İzmir Seyrek bölgesindeki projelerinden biri olan Country Plus Corridor, 2 blokta 24 daireden oluşuyor. Projede  ayrıca 2 adet de dükkan bulunuyor. Tamamı 1 oda 1 salon dairelerden meydana gelen projede açık yüzme havuzu ve yazlık sinema gibi sosyal imkanlar mevcut... Projedeki daireler 66 - 67 metrekare büyüklüğünde dizayn edildi.

Country Plus Corridor, Counrty Plus Vitrin ve Country Plus Uniway projeleri Seyrek'te Gediz Üniversitesi bölgesindeki öğrencilerin barınma ihtiyacına cevap verecek şekil projelendirildi. Adını dükkanların arasından Gediz Üniversitesi Hazırlık Kampüsü'ne geçişi sağlayan koridordan alan Country Plus Corridor projesi, ulaşım açısında sağladığı avantajlarla bir adım öne çıkıyor. Projeye özellikle öğrenciler ve öğretim görevlileri ilgi gösteriyor.

Kampüse 50 metrelik mesafede yükselen Country Plus Corridor projesinde kiraların 750 liradan başlaması bekleniyor. Corridor projesinin bir özelliği de; Seyrek'teki en büyük 1 oda 1 salon dairelere sahip olması. İsteyenlerin eşyalı olarak satın alabileceği  Country Plus Corridor projesinde bulunan tüm dairelerin mutfağında  üçlü ankastre ürünleri yer alıyor.

Country Plus projeleri İzmir-Seyrek çevre yoluna 6 dakika, Menemen'e 10 dakika, Çiğli'ye 12 dakika, Karşıyaka'ya 15 dakikalık uzaklıkta konumlanıyor. Projeler Ulukent Metro İzban hattına ve Foça güzergahına olan yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

HAZİRAN 2016'DA TESLİM

En düşük ve en yüksek konut fiyatlarının 114 bin lira ile 124 bin lira arasında değiştiği Country Plus Corridor projesi banka kredisine uygun durumda. Ayrıca firma bünyesinde uygun ödeme koşulları sunuluyor. Kiraların 750 liradan başlaması beklenen projede daire teslim işlemlerinin Haziran 2016 tarihinde yapılması planlanıyor.

COUNTRY PLUS CORRIDOR PROJE BİLGİLERİ

Country Plus Corridor Projesi İletişim Bilgileri :

Adres : Gazi Mustafa Kemal Mah. 9 Eylül Cad. Seyrek-Menemen/İzmir
Telefon : 0232 33 000 33
Web : www.countryplus.com.tr
E-mail : info@countryplus.com.tr

Country Plus Corridor Projesi Fotoğrafları :

Country Plus Corridor Sosyal İmkanları ve Proje Özellikleri :

- Açık otopark
- Açık yüzme havuzu
- Bilardo
- Güvenlik
- Kameralı güvenlik
- Sinema
- Asansör
- Ankastre beyaz eşya
- Balkon
- Isı pay ölçer
- Merkezi ısıtma
- Deprem yönetmeliğine uygun
- Yalıtım yönetmeliğine uygun
- Yapı denetimi yapılmış
- Zemin etüdü yapılmış

Country Plus Corridor Projesi Kat Planı ve Kroki Görselleri :


"Country Plus Corridor Projesi Haziran 2016’da Teslim" haberine ait yorum yok

Yorum Yap