Country Plus Uniway Projesinde Kiralar 950 Lira!

16 Ağustos 2015
PAYLAŞ
Country Plus Uniway Projesinde Kiralar 950 Lira!

FRH Yapı - ORN Yapı ortaklığının İzmir Menemen'de yükselen Country Plus Uniway projesinde kiralar 950 liradan başlıyor.

İzmir'in Menemen bölgesinde FRH Yapı - ORN Yapı ortaklığı tarafından 2 bin metrekarelik alanda 21 konut kapasitesi ile inşa edilen Country Plus Uniway projesi, büyüklükleri 93 ile 101 metrekare arasında değişen 2 oda 1 salon dairelerden meydana geliyor.

COUNTRY PLUS UNIWAY PROJE DETAYLARI

FRH Yapı-ORN Yapı, Country Plus Corridor ve Country Plus Vitrin projelerinden sonra Uniway projesinin de altına imzasını atıyor. Proje 2 bloktan oluşuyor. Uniway projesinde konutlara ek olarak 3 adet de  dükkan bulunuyor. Country Plus Uniway projesinde tüm daireler 2 oda 1 salon tipinde... Dairelerin brüt alanı 93,5 - 101,5 metrekare arasında değişiyor. Projeyi diğerlerine göre öne çıkaran bir özelliği de dış cephesinde kompozit kaplama ve silikon cam giydirme cephe malzemelerinin kullanılması...

Gediz Üniversitesi Ana Kampüsü'ne 100 metrelik uzaklıkta ve 3 yolun kesiştiği bir lokasyonda inşa edilen Country Plus Uniway projesinde yalnızca  2 oda 1 salon dairelere yer verildi. Adını üniversiteye giden yoldan alan Country Plus Uniway projesi Gediz Üniversitesi'nin hemen yanı başında yükseliyor. Özellikle öğrenci ve öğretim görevlilerinin ilgi gösterdiği projeden, okul yürüyüş mesafesinde... Uniway projesinde daire kiralarının 950 liradan başlaması öngörülüyor. Yatırımcıların da yoğun ilgi gösterdiği projede dileyen eşyalı olarak daireleri satın alabiliyor.

Country Plus projelerinin tümü İzmir-Seyrek çevre yoluna 6 dakika, Menemen'e 10 dakika, Çiğli'ye 12 dakika, Karşıyaka'ya 15 dakikalık uzaklıkta konumlanıyor.

HAZİRAN 2016'DA TESLİM

Konut fiyatlarının 134 bin liradan başladığı Country Plus Uniway projesinde daireler banka kredisine uygun durumda. Projede ayrıca firma bünyesinde uygun ödeme koşulları sunuluyor. Kiraların 950 liradan başlaması beklenen projede daire teslim işlemlerinin Haziran 2016 tarihinde yapılması planlanıyor.

COUNTRY PLUS UNIWAY PROJE BİLGİLERİ

Country Plus Uniway Projesi İletişim Bilgileri :

Adres : Gazi Mustafa Kemal Mah. Kaynaklar Cad. Seyrek-Menemen/İzmir
Telefon : 0232 33 000 33
Web : www.countryplus.com.tr
E-mail : info@countryplus.com.tr

Country Plus Uniway Projesi Fotoğrafları :

Country Plus Uniway Sosyal İmkanları ve Proje Özellikleri :

- Açık otopark
- Güvenlik
- Kameralı güvenlik
- Asansör
- Ankastre beyaz eşya
- Balkon
- Isı pay ölçer
- Merkezi ısıtma
- Deprem yönetmeliğine uygun
- Yalıtım yönetmeliğine uygun
- Yapı denetimi yapılmış
- Zemin etüdü yapılmış

Country Plus Uniway Projesi Kat Planı ve Kroki Görselleri :


"Country Plus Uniway Projesinde Kiralar 950 Lira!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap