Çukurova Balkon daireleri Eylül'de teslim edilecek!

Çukurova Gayrimenkul, Kartal’ın merkezinde konumlanan, şehir hayatı ve doğa huzurunu bir arada sunduğu Çukurova Balkon projesindeki daireleri Eylül’de teslim etmeye hazırlanıyor.

12 Temmuz 2017
Çukurova Balkon daireleri Eylül'de teslim edilecek! Çukurova Gayrimenkul, Kartal’ın merkezinde konumlanan, şehir hayatı ve doğa huzurunu bir arada sunduğu Çukurova Balkon projesindeki daireleri Eylül’de teslim etmeye hazırlanıyor.

İnşaat sektörüne 24 yıldır saygın konut projeleriyle kendine yer edinen Çukurova Gayrimenkul, Kartal’ın merkezinde konumlandırdığı son projesi Çukurova Balkon’u Eylül ayında teslim etmeye hazırlanıyor. Yoğu ilgi gören ve yüzde 70’inin satılan proje, yatırımcılara deniz ve adalar ya da orman manzaralı balkon, geniş teras, bahçe kullanım alanı ve her ihtiyaca uygun alternatifleri ile farklı daire seçenekleri sunuyor.

Son Grup Şirketleri’nden Çukurova Gayrimenkul‘un İstanbul’un yeni cazibe merkezi Kartal’da yükselen projesi Çukurova Balkon, 19 ve 20 katlı iki bloktan oluşuyor. Projede, 1+1’den 4+1’e kadar toplam 261 konut yer alıyor. Aynı büyüklükteki dairelerin iç mimarisi ve metrekare dağılımı gösterirken her daire kendine özgün bir yapı halini alıyor. Yatırımcı tercihine göre kimi dairelerin salonu, kimi dairelerin ise mutfak ya da yatak odaları farklı büyüklükte sunuluyor.

386 bin TL’den başlayan cazip fiyatlar

Çukurova Balkon projesinin tüm dairelerinde en az bir balkon, bazı dairelerde konumuna ve büyüklüğüne göre iki ya da üç balkon veya 30 metreye kadar teras, bahçe katlarında ise 20 metrekare bahçe kullanım alanı bulunuyor. Tamamlanmış örnek daireleri ile somut fikir veren ve şehrin göbeğinde doğayla iç içe bir yaşam alanı sunan projedeki dairelerin fiyatları ise 386 bin ila 1 milyon 400 bin TL arasında değişiyor.

Ormana 2 Dakika Mesafede Şehir Konforu

Deniz, hava ve karayolu seçenekleri açısından İstanbul’da ulaşımı en kolay bölgelerden biri olan ve hızla değer kazanan Kartal’da konumlanan Çukurova Balkon; Kartal Metrosu’na ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre, Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika mesafede yer alıyor.

Yeşil Alan ve 750 Metrekarelik Sosyal Tesis Bir Arada

Yüzde 85’i yeşil alana ayrılan Çukurova Balkon’da 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı mevcut. Projenin sosyal donatıları içinde ise; yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor. Ayrıca proje, hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark gibi farklı sosyal alanlar sunuyor. Projede yer alan kapalı otoparklarda 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için birer, 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunuyor. Kameralı güvenlik hizmeti de bulunan projede, zemin katta bulunan depo alanları ardiye olarak kullanabiliyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Mahall Bomonti İstanbul’dan sonra ilk defa İzmir’de hayat bulacak

Mahall Bomonti İstanbul’dan sonra ilk defa İzmir’de hayat bulacak

Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından Türkerler Holding, İzmir’in en büyük gayrimenkul yatırımı Mah

14 Temmuz 2018


İstanbul’un en ucuz konutları Esenyurt’ta

İstanbul’un en ucuz konutları Esenyurt’ta

TUVİMER’in yayınladığı araştırmaya göre, İstanbul’un en ucuz konutları Esenyurt’ta bulunuyor. Bölged

13 Temmuz 2018


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum