Çukurova Balkon projesi teslime hazır!

Zengin sosyal yaşam alanı olanakları ve uygun ödeme koşullarıyla yatırımcılarını bekleyen Çukurova Balkon Projesi’nde teslimler hemen yapılıyor.

20 July 2018
Çukurova Balkon projesi teslime hazır! Farklı tercih ve ihtiyaçlara hitap eden ve zengin özellikleri bir araya getiren Çukurova Balkon projesinde daireler hemen teslim imkanı sunuyor. Balkonu, terası ve bahçesi olan 78 muhtelif daire seçeneğinin yer aldığı Çukurova Balkon projesi, hemen teslim olanağının yanı sıra, dairesini kiraya vermek isteyenler için de büyük avantajlar sağlıyor. Bu kapsamda, kiralama hususunda işbirliği yapılan Adason Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Danışmanlığı firmasının da katkılarıyla, söz konusu projeden ev satın alan yatırımcılara kısa bir sürede kiracı bulma imkanı sunuluyor.

Çukurova Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Son, projeyle ilgili yaptığı değerlendirmelerde, markalaşmış konut projelerinin ev sahibi olmak ve yatırım yapmak isteyenler açısından daha cazip olduğunu ve bu tarz projelere daha çok ilgi duyulduğunu belirterek, deprem gibi doğal afetler açısından riskli bir bölgede bulunan ülkemizde, tüketicilerin sağlam, dayanıklı ve kaliteli projelerde güven ve huzur içinde yaşayabilmeleri için çalıştıklarını söyledi. Çukurova Balkon projesinin bu açından dikkat çektiğini belirten Tamer Toy, tüketicilerin kalite açısından ödün vermeyen, mimarlık ve mühendislik hizmetlerini önemseyen, projelerinin kalitesi ve teslim tarihi konusunda verdiği taahhütleri yerine getiren inşaat firmalarını tercih etmelerinin önem arz ettiğini bildirdi.

Sunduğu daire çeşitliliğiyle dikkat çeken Çukurova Balkon projesi, Adason Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Danışmanlığı Firması ile yaptığı işbirliği sayesinde, yatırımcılara kolay bir şekilde kiracı bulmakla kalmıyor, bunu yaparken ev sahiplerinin tercihine en uygun profilde kiracılar bulmaya gayret ediyor. Çok az sayıda gayrimenkul firmasının sağladığı bu imkanlar sayesinde, sadece yatırım amaçlı olarak daire sahibi olanlar kiracı bulma konusunda yaşayabilecekleri muhtemel sorunlarla yüzleşmeden, yaptıkları yatırımdan anında kazanç elde etmeye başlayabiliyorlar.

Çukurova Balkon projesi, bu imkanların yanı sıra, kişiye özel ödeme koşulları ve farklı ödeme seçenekleriyle de öne çıkıyor. Firma, ayrıca yatırımcıların bu konudaki de taleplerini dikkate alıyor.

Tüm bu özellikleriyle yatırımcıların ilgisini çekmeyi başaran Çukurova Balkon Projesi’nde, 3 farklı tarzda dizayn edilmiş 1+1 büyüklüğünde daire, 60 farklı tipte tasarlanmış 3+1 ve 5 farklı şekilde tasarlanmış 4+1 daire bulunuyor. Aynı büyüklüğe sahip daireler de iç tasarımı ve m2 dağılımı açısından farklılık gösterebiliyor ve daireler içerisinde yer alan oda büyüklükleri tercihe göre değişkenlik gösterebiliyor.

Konum avantajı da sağlayan Çukurova Balkon Projesi birçok önemli noktaya yakınlığıyla dikkat çekiyor. Söz konusu proje, Kartal Adliye Sarayı, Piazza Alışveriş Merkezi ve Maltepe Park Alışveriş Merkezine yaklaşık 1,5 km uzaklıkta. Bahsekonu projenin Kartal metrosu, İKEA ve Anatolium Alışveriş merkezine uzaklığı ise yaklaşık 600 metre kadar.

Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna da iki dakika gibi kısa bir sürede erişilmesi projeyi sosyal yaşam açısından avantajlı kılan unsurlardan biri olarak öne çıkıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum